Člověče, násob!

Předmět:
Ročník:
2., 3., 4., 5.
Počet stran:
9
Velikost: 5.48 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 12. 2022
Cena:
85 Kč vč. DPH
Sdílet:

Matematická hra

Matematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky, zároveň pro zábavu v hodinách matematiky. Hra je velmi rychlá a může se tedy opakovat i několikrát za sebou.

Pomůcky: 1x hrací plocha pro dva hráče, 1x hrací kostka (desetistěn od 1 do 9) – pro dva hráče , každý hráč musí mít identifikační figurku (knoflík, hračku z Kinder vajíčka, figurku ze hry Člověče, nezlob se, malý kroužek apod.

 Pravidla hry:

Každá hrací plocha je zaměřena na konkrétní násobky –  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. V lavici je jedna hrací plocha a jedna hrací kostka. Hráči si v lavici střihnou kámen, nůžky, papír o začátek hry. Hráč, který zvítězil, hází kostkou. Číslo na kostce  musí vynásobit číslem na startu. V hlavě vypočítá výsledek a postaví si svoji figurku na výsledek na hrací ploše. Hází druhý hráč a postup se opakuje. V případě chybného výsledku zůstane hráč na místě. Na konci hry musí hráči házet tak dlouho, až některému z nich padne číslo 10, potom se dostane do cíle.                                         

 Hrací kostka -      https://www.fyft.cz/d10-hraci-kostka/

 Hrací plocha je určena ke kopírování.

 

 

Další produkty od autora Luďka Stará

234054
Matematika
2., 3.
Celoroční tematická hra
Matematická hra Matematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky a pro zábavu v
26.00 Kč
284129
Nezařazené k předmětu
4., 5.
Didaktické hry
Finanční gramotnost pro 4. – 5. ročník základní školy nabízím zajímavou hodinu v PowerPointu s problematikou finanční
69.00 Kč
232052
Matematika
2., 3.
Celoroční tematická hra
Matematická hra Velmi rychlá zábavná a jednoduchá matematická hra na procvičení násobilky do hodin matematiky ve 2. – 5
26.00 Kč
234068
Matematika
3., 4., 5.
Ostatní
Matematická hra Matematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky a pro zábavu v
26.00 Kč
Člověče, násob! Člověče, násob!
Matematická hra Matematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky, zároveň pro zábavu v hodinách matematiky. Hra je velmi rychlá a může se tedy opakovat i několikrát za sebou. Pomůcky: 1x hrací plocha pro dva hráče, 1x hrací kostka (desetistěn od 1 do 9) – pro dva hráče , každý hráč musí mít identifikační figurku (knoflík, hračku z Kinder vajíčka, figurku ze hry Člověče, nezlob se, malý kroužek apod.  Pravidla hry: Každá hrací plocha je zaměřena na konkrétní násobky –  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. V lavici je jedna hrací plocha a jedna hrací kostka. Hráči si v lavici střihnou kámen, nůžky, papír o začátek hry. Hráč, který zvítězil, hází kostkou. Číslo na kostce  musí vynásobit číslem na startu. V hlavě vypočítá výsledek a postaví si svoji figurku na výsledek na hrací ploše. Hází druhý hráč a postup se opakuje. V případě chybného výsledku zůstane hráč na místě. Na konci hry musí hráči házet tak dlouho, až některému z nich padne číslo 10, potom se dostane do cíle.                                           Hrací kostka -      https://www.fyft.cz/d10-hraci-kostka/  Hrací plocha je určena ke kopírování.    
UUCZ-225896
Matematika>Celoroční tematická hra>2.>3.>4.>5.
85.00