Násobilka a obsahy - dvě matematické hry s kostkami

Předmět:
Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 713.07 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 2. 2023
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

V materiálu naleznete obdélníkovanou, což je hra využívající dvě kostky k tvorbě obdélníků a procvičení výpočtů jejich obsahů. Druhá hra pracuje s násobením hodnot na dvou kostkách a zanášením výsledků do herního plánu.

Uvnitř najdete dva druhy materiálu, na jehož použití jsou vždy potřeba dvě kostky pro každé dva žáky a pastelky. Vždy se jedná o materiál pro dva žáky, jelikož se jedná o trochu kompetitivní násobilkové hry, takže každý žák potřebuje svou barvu pastelky.

První materiál, který zde najdete, je obdélníkování. Je to jeden pracovní herní list, jehož postup vyplňování a hraní je vysvětlen přímo na daném listu. Vytváříte podle hodů na kostkách obdélníky a do nich zanášíte výsledky násobení, jejich obsahy. Vyhrává hráč, kterému se na herní plán vejde více obdélníků.

Druhý typ materiálu se nazývá pět v řadě. Máte zde pět stran po dvou různých variantách materiálu. Hráči hází dvěma kostkami, přičemž násobí hodnoty na kostkách mezi sebou. Výsledek poté nacházejí na herním plánu a zamalují ho. Vyhrává hráč, který vybarví jako první pět polí v řadě.

Další produkty od autora Jan Bratt

119025
Strukturované učení
Ostatní
Kalendář "týdny mého života" (nadpis v čj, stejný font jako na obrázku) je populární nástroj proti prokrastinaci. Každý
50.00 Kč
111469
Fyzika
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Kolíčkování
Vybráním tohoto materiálu získáte nekonečné množství kartiček na testování nabytých znalostí převodů jednotek. Získáte
29.00 Kč
248241
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Získejte 55 stránek materiálu, který slouží k procvičení početních operací jednoduchou formou doplňování čísel do
25.00 Kč
137012
Matematika
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Didaktická hra Deštník testuje sčítání a odčítání čísel v oboru čísel do dvaceti. Zakoupíte pravidla, herní plán a karty
29.00 Kč
Násobilka a obsahy - dvě matematické hry s kostkami Násobilka a obsahy - dvě matematické hry s kostkami
V materiálu naleznete obdélníkovanou, což je hra využívající dvě kostky k tvorbě obdélníků a procvičení výpočtů jejich obsahů. Druhá hra pracuje s násobením hodnot na dvou kostkách a zanášením výsledků do herního plánu. Uvnitř najdete dva druhy materiálu, na jehož použití jsou vždy potřeba dvě kostky pro každé dva žáky a pastelky. Vždy se jedná o materiál pro dva žáky, jelikož se jedná o trochu kompetitivní násobilkové hry, takže každý žák potřebuje svou barvu pastelky. První materiál, který zde najdete, je obdélníkování. Je to jeden pracovní herní list, jehož postup vyplňování a hraní je vysvětlen přímo na daném listu. Vytváříte podle hodů na kostkách obdélníky a do nich zanášíte výsledky násobení, jejich obsahy. Vyhrává hráč, kterému se na herní plán vejde více obdélníků. Druhý typ materiálu se nazývá pět v řadě. Máte zde pět stran po dvou různých variantách materiálu. Hráči hází dvěma kostkami, přičemž násobí hodnoty na kostkách mezi sebou. Výsledek poté nacházejí na herním plánu a zamalují ho. Vyhrává hráč, který vybarví jako první pět polí v řadě.
UUCZ-253822
Matematika>Didaktické hry>3.>4.>5.
29.00