Násobilka s kytičkami

Předmět:
Počet stran:
45
Velikost: 683.01 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 5. 2023
Sdílet:

Materiál je určen ke kompletnímu procvičování násobení a dělení čísly 0 – 9.

Úkolem dětí je doplnit do příkladu číslo, které v něm chybí tak, aby byl příklad správně. Příklad na okvětním lístku tedy přiřadí, ke květinovému středu, který znázorňuje chybějící číslo v příkladu.

Soubor obsahuje dvě sady, které si můžeme rozdělit pro použití ve 2. ročníku – násobilka čísel 1 – 5 a následně ve 3. ročníku násobilka čísel 6 – 10. Příklady lze jednotlivě přidávat dle probraného učiva násobilky.

Soubor obsahuje:

  • 10 barevných květinových středů se stonkem
  • 220 barevných okvětních lístků s příklady
  • 10 černobílých květinových středů se stonkem
  • 220 černobílých okvětních lístků s příklady

Další produkty od autora Mgr. Julie Kadlecová

379679
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pexeso
Materiál je určen k procvičování čtení s porozuměním, psaní, rozlišování tiskacího a psacího písma, paměti a pozornosti
40.00 Kč
247072
Nezařazené k předmětu
1., Speciální pedagogika
Pexeso
Materiál slouží k procvičování sčítání a odčítání tří čísel do 10 s valentýnskou tematikou. Ověřuje však také schopnost
50.00 Kč
727859
Český jazyk
1.
Pracovní listy
Materiál je určen k procvičení čtení s porozuměním prvních slov pro žáky 1. ročníku. Děti si však prací s materiálem
40.00 Kč
472481
Český jazyk
1., 2., 3.
Omalovánky
Zima je v plném proudu a děti si ji plnými doušky užívají, pojďte si tedy zpříjemnit i hodiny čtení. Materiál je určen k
40.00 Kč
Násobilka s kytičkami Násobilka s kytičkami
Materiál je určen ke kompletnímu procvičování násobení a dělení čísly 0 – 9. Úkolem dětí je doplnit do příkladu číslo, které v něm chybí tak, aby byl příklad správně. Příklad na okvětním lístku tedy přiřadí, ke květinovému středu, který znázorňuje chybějící číslo v příkladu.Soubor obsahuje dvě sady, které si můžeme rozdělit pro použití ve 2. ročníku – násobilka čísel 1 – 5 a následně ve 3. ročníku násobilka čísel 6 – 10. Příklady lze jednotlivě přidávat dle probraného učiva násobilky.Soubor obsahuje:10 barevných květinových středů se stonkem220 barevných okvětních lístků s příklady10 černobílých květinových středů se stonkem220 černobílých okvětních lístků s příklady
UUCZ-300051
Matematika>Didaktické hry>Skládačky>2.>3.>Speciální pedagogika>🌸 Jaro>☀️ Léto
40.00