Opakovací žirafy - sčítání, odčítání, násobení, dělení

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 1.5 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 9. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje opakovací žirafky do matematiky, kdy děti počítají řetězením od výchozího čísla a skrze různé matematické operace se dostávají až k číslu finálnímu.

Příklady se pohybují u sčítání a odčítání do sta s přechodem a násobení a dělení do 5 a desítkou. Jsou tedy vhodné například jako opakování do třetí třídy, ale poslouží třeba i jako matematická rozcvička pro starší žáky.

Materiál obsahuje celkem 14 stran A4 na šířku, na kterých naleznete 4 různé opakovací žirafy. V dokumentu najdete 4 strany po jednom druhu žirafy (tzn. na jedné stránce pouze jedna počítací žirafa vyobrazená čtyřikrát), 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy, 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy včetně výsledků a 1 stranu obsahující čtyři žirafy bez jakýchkoli příkladů (tzn. mustr pro vlastní tvorbu nebo například pro tvorbu dětí). Toto všechno v dokumentu najdete ve verzi barevné i v odstínech šedé.

Využité obrázky: canva.com

Další produkty od autora BH

404014
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje přehledovou tabulku vyjmenovaných slov v několika velikostech. V souboru naleznete celkem 4 různé
35.00 Kč
399865
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje různé dokumenty k tématu vyjmenovaných slov v různých velikostních provedeních. Dohromady se jedná o
80.00 Kč
433095
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje stolní hru k opakování vyjmenovaných slov po B Soubor obsahuje celkem 2 strany formátu A4. Na první
30.00 Kč
404035
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje dva různé dokumenty sloužící jako plakáty na stěnu k tématu vyjmenovaných slov. Jedním souborem jsou
50.00 Kč
Opakovací žirafy - sčítání, odčítání, násobení, dělení Opakovací žirafy - sčítání, odčítání, násobení, dělení
Materiál obsahuje opakovací žirafky do matematiky, kdy děti počítají řetězením od výchozího čísla a skrze různé matematické operace se dostávají až k číslu finálnímu. Příklady se pohybují u sčítání a odčítání do sta s přechodem a násobení a dělení do 5 a desítkou. Jsou tedy vhodné například jako opakování do třetí třídy, ale poslouží třeba i jako matematická rozcvička pro starší žáky. Materiál obsahuje celkem 14 stran A4 na šířku, na kterých naleznete 4 různé opakovací žirafy. V dokumentu najdete 4 strany po jednom druhu žirafy (tzn. na jedné stránce pouze jedna počítací žirafa vyobrazená čtyřikrát), 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy, 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy včetně výsledků a 1 stranu obsahující čtyři žirafy bez jakýchkoli příkladů (tzn. mustr pro vlastní tvorbu nebo například pro tvorbu dětí). Toto všechno v dokumentu najdete ve verzi barevné i v odstínech šedé. Využité obrázky: canva.com
UUCZ-378395
Matematika>Pracovní listy>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00