Opakovací žirafy - sčítání, odčítání, násobení, dělení

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 1.5 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 9. 2023
Sdílet:

Materiál obsahuje opakovací žirafky do matematiky, kdy děti počítají řetězením od výchozího čísla a skrze různé matematické operace se dostávají až k číslu finálnímu.

Příklady se pohybují u sčítání a odčítání do sta s přechodem a násobení a dělení do 5 a desítkou. Jsou tedy vhodné například jako opakování do třetí třídy, ale poslouží třeba i jako matematická rozcvička pro starší žáky.

Materiál obsahuje celkem 14 stran A4 na šířku, na kterých naleznete 4 různé opakovací žirafy. V dokumentu najdete 4 strany po jednom druhu žirafy (tzn. na jedné stránce pouze jedna počítací žirafa vyobrazená čtyřikrát), 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy, 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy včetně výsledků a 1 stranu obsahující čtyři žirafy bez jakýchkoli příkladů (tzn. mustr pro vlastní tvorbu nebo například pro tvorbu dětí). Toto všechno v dokumentu najdete ve verzi barevné i v odstínech šedé.

Využité obrázky: canva.com

Další produkty od autora BH

392968
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Omalovánky
V souboru naleznete celkem 4 strany formátu A4, tedy čtyři různé omalovánky. Dvě se věnují notám (navíc je sem přiřazen
35.00 Kč
450180
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Stolní hra na vyjmenovaná slova po B jako ukázka zdarma ZDE. Materiál obsahuje stolní hry k opakování vyjmenovaných slov
40.00 Kč
404659
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje dekoraci k vyjmenovaným slovům v několika tiskových velikostech. Souborem, který může posloužit jako
25.00 Kč
433095
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
ZDE můžete zakoupit materiál obsahující tento typ deskové hry k procvičování, opakování a upevňování vyjmenovaných slov
0.00 Kč
Opakovací žirafy - sčítání, odčítání, násobení, dělení Opakovací žirafy - sčítání, odčítání, násobení, dělení
Materiál obsahuje opakovací žirafky do matematiky, kdy děti počítají řetězením od výchozího čísla a skrze různé matematické operace se dostávají až k číslu finálnímu. Příklady se pohybují u sčítání a odčítání do sta s přechodem a násobení a dělení do 5 a desítkou. Jsou tedy vhodné například jako opakování do třetí třídy, ale poslouží třeba i jako matematická rozcvička pro starší žáky. Materiál obsahuje celkem 14 stran A4 na šířku, na kterých naleznete 4 různé opakovací žirafy. V dokumentu najdete 4 strany po jednom druhu žirafy (tzn. na jedné stránce pouze jedna počítací žirafa vyobrazená čtyřikrát), 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy, 1 stranu obsahující všechny čtyři počítací žirafy včetně výsledků a 1 stranu obsahující čtyři žirafy bez jakýchkoli příkladů (tzn. mustr pro vlastní tvorbu nebo například pro tvorbu dětí). Toto všechno v dokumentu najdete ve verzi barevné i v odstínech šedé. Využité obrázky: canva.com
UUCZ-378395
Matematika>Pracovní listy>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00