Písemné násobení a dělení + hlavní města Evropy - kódovačky

Ročník:
Počet stran:
27
Velikost: 38.29 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 11. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Karty s příklady ve třech úrovních k opakování písemného násobení trojciferným činitelem a písemného dělení dvojciferným dělitelem. Zároveň také materiál, se kterým procestujete celou Evropu. Je jen na Vás, jak ho využijete.

Tento materiál se Vám bude hodit, pokud potřebujete jednoduše procvičit písemné násobení a dělení. Karty s příklady jsou rozděleny do 3 úrovní: začátečník, pokročilý a profík.

Po vyřešení příkladů žáci složí z výsledku kód. Ten pak žáky dovede k jednomu z hlavních měst evropské země. Pak je na Vás, jestli jen zkontrolujete správnost kódu nebo využijete celý potenciál materiálu. K dispozici jsou mapy Evropy, do kterých žáci zaznamenávají polohu států a jejich hlavních měst, mohou si vytvořit i přehledovou knihu, kde si zapíší své poznatky a nalepí fotografie zajímavých míst našeho kontinentu.

Tento materiál můžete využít izolovaně v matematice nebo vlastivědě, či zeměpisu. Využití pro něj najdete i v blokové výuce, projektových dnech apod.

Soubor obsahuje:

  • 3 úrovně příkladů (písemné násobení trojcif. činitelem a písemné dělení dvojcif. dělitelem)
  • 10 karet s příklady v každé úrovni
  • karty s informacemi o 30 evropských městech
  • mapy
  • šablony k vytvoření knihy
  • šablony k výpočtu příkladů (vhodné pro žáky s SPÚ)
  • správné řešení

Další produkty od autora Iva Šustrová

349763
Pracovní činnosti
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Demonstrační karty Vám usnadní organizaci a chod třídy při předmětech jako jsou výtvarná výchova a pracovní činnosti
45.00 Kč
313998
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Didaktické hry
Procvičujte vyjmenovaná slova po M pomocí 24 kartiček s obrázky. Karty lze využít hned ke 4 různým aktivitám nejen ve
25.00 Kč
390974
Český jazyk - čtení
1.
Pracovní listy
Soubor obsahuje: 7 variant osahujících postupně písmena a, m, l, e, s, o, p, u, i 8 různých karet v každé variantě
40.00 Kč
314000
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Didaktické hry
Procvičujte vyjmenovaná slova po S pomocí 24 kartiček s obrázky. Karty lze využít hned ke 4 různým aktivitám nejen ve
25.00 Kč
Písemné násobení a dělení + hlavní města Evropy - kódovačky Písemné násobení a dělení + hlavní města Evropy - kódovačky
Karty s příklady ve třech úrovních k opakování písemného násobení trojciferným činitelem a písemného dělení dvojciferným dělitelem. Zároveň také materiál, se kterým procestujete celou Evropu. Je jen na Vás, jak ho využijete. Tento materiál se Vám bude hodit, pokud potřebujete jednoduše procvičit písemné násobení a dělení. Karty s příklady jsou rozděleny do 3 úrovní: začátečník, pokročilý a profík. Po vyřešení příkladů žáci složí z výsledku kód. Ten pak žáky dovede k jednomu z hlavních měst evropské země. Pak je na Vás, jestli jen zkontrolujete správnost kódu nebo využijete celý potenciál materiálu. K dispozici jsou mapy Evropy, do kterých žáci zaznamenávají polohu států a jejich hlavních měst, mohou si vytvořit i přehledovou knihu, kde si zapíší své poznatky a nalepí fotografie zajímavých míst našeho kontinentu. Tento materiál můžete využít izolovaně v matematice nebo vlastivědě, či zeměpisu. Využití pro něj najdete i v blokové výuce, projektových dnech apod. Soubor obsahuje: 3 úrovně příkladů (písemné násobení trojcif. činitelem a písemné dělení dvojcif. dělitelem) 10 karet s příklady v každé úrovni karty s informacemi o 30 evropských městech mapy šablony k vytvoření knihy šablony k výpočtu příkladů (vhodné pro žáky s SPÚ) správné řešení
UUCZ-417589
Matematika>Vlastivěda>Zeměpis>Pracovní listy>Ostatní>5.>6.
50.00