Příklady pro 2. ročník

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
19
Velikost: 231.78 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 12. 2021
Sdílet:

100 kartiček s příklady k přepisu do sešitu

Soubor příkladů (+ doplňující materiál pro vlepení do sešitu) určený pro samostatnou práci žáků v lavici a následnou kontrolu řešení spolužákem. Kartičky jsou po 12 příkladech ve dvou sloupcích. Do sešitu 523 se tak vleze na jednu stranu datum a řešení dvou karet. Karty, ze kterých si žáci vybírají, odpovídají aktuálně probíranému učivu a dosažené úrovni žáků. Každý karta je opatřena malým číslem v pravém horním rohu. Žáci toto číslo zapisují do stovkové tabulky nalepené na přebalu sešitu. Tohoto motivačního prvku lze využít při skupinové práci (např. řešte ve skupině příklady tak, aby vám vznikl nějaký obrazec. Řešte pouze soubory s čísly, jejichž součet je roven číslu 7 atd.). Pokud budete soubory hodnotit, můžete do sešitu také nalepit list pro zaznamenání známek.

Tip: K odměření času využijte přesýpací hodiny (10 min).

Další produkty od autora Tereza Vavrečková

15176
Matematika
3., 4., 5.
Kolíčkování
Soubor obsahuje 120 kartiček k porovnávání zlomků se stejným jmenovatelem, s 1 a s různým jmenovatelem. Žáci pomocí
40.00 Kč
274867
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje tematické pracovní listy, které propojují jazykovou výchovu a věcné učení . V materiálu najdete: 17
72.00 Kč
192990
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 6 pracovních listů . Temata jednotlivých pracovních listů: ryby (obecně) kapr obecný - informační text +
45.00 Kč
87208
Český jazyk
3., 4., 5.
Pracovní listy
Soubor obsahuje 8 pracovních listů k procvičení učiva 3. - 5. ročníku. Cvičení propojují učivo českého jazyka
50.00 Kč
Příklady pro 2. ročník Příklady pro 2. ročník
100 kartiček s příklady k přepisu do sešitu Soubor příkladů (+ doplňující materiál pro vlepení do sešitu) určený pro samostatnou práci žáků v lavici a následnou kontrolu řešení spolužákem. Kartičky jsou po 12 příkladech ve dvou sloupcích. Do sešitu 523 se tak vleze na jednu stranu datum a řešení dvou karet. Karty, ze kterých si žáci vybírají, odpovídají aktuálně probíranému učivu a dosažené úrovni žáků. Každý karta je opatřena malým číslem v pravém horním rohu. Žáci toto číslo zapisují do stovkové tabulky nalepené na přebalu sešitu. Tohoto motivačního prvku lze využít při skupinové práci (např. řešte ve skupině příklady tak, aby vám vznikl nějaký obrazec. Řešte pouze soubory s čísly, jejichž součet je roven číslu 7 atd.). Pokud budete soubory hodnotit, můžete do sešitu také nalepit list pro zaznamenání známek. Tip: K odměření času využijte přesýpací hodiny (10 min).
UUCZ-7469
Matematika>>Testy a písemky>2.
49.00