Příklady pro 3. ročník

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
21
Velikost: 247.96 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 1. 2022
Sdílet:

100 kartiček s příklady k přepisu do sešitu

Soubor příkladů (+ doplňující materiál pro vlepení do sešitu) určený pro samostatnou práci žáků v lavici a následnou kontrolu řešení spolužákem. Kartičky jsou po 12 příkladech ve dvou sloupcích. Karty, ze kterých si žáci vybírají, odpovídají aktuálně probíranému učivu a dosažené úrovni žáků. Každá karta je opatřena malým číslem v pravém horním rohu. Žáci toto číslo zapisují do stovkové tabulky nalepené na přebalu sešitu nebo si vybarvují hvězdičky. Tohoto motivačního prvku lze využít při skupinové práci (přidělení barvy "soupěři", házení kostkou, losování barvy, ze které si skupina vybere kartičku, případně přidělte barvu podle jiného klíče, např. řešte pouze soubory s čísly, jejichž součet je roven číslu 7 atd.). Pokud budete soubory hodnotit, můžete do sešitu také nalepit list pro zaznamenání známek.

Tip: K odměření času využijte přesýpací hodiny (10 min).

Další produkty od autora Tereza Vavrečková

571671
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Materiál obsahuje sadu různorodých aktivit a pracovních listů pro rozvoj dětí předškolního věku. Rozvíjené oblasti
65.00 Kč
63425
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Loto
Materál obsahuje soubor aktivit pro rozvoj dětí předškolního věku a dětí se SVP. Obsahuje aktivity zaměřené na rozvoj
65.00 Kč
15189
Matematika
2., 3.
Kolíčkování
Žáci pomocí kolíčků označují správné řešení. Žák si samostatně nebo ve skupině procvičuje a upevňuje poznatky z
40.00 Kč
192990
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 6 pracovních listů . Temata jednotlivých pracovních listů: ryby (obecně) kapr obecný - informační text +
45.00 Kč
Příklady pro 3. ročník Příklady pro 3. ročník
100 kartiček s příklady k přepisu do sešitu Soubor příkladů (+ doplňující materiál pro vlepení do sešitu) určený pro samostatnou práci žáků v lavici a následnou kontrolu řešení spolužákem. Kartičky jsou po 12 příkladech ve dvou sloupcích. Karty, ze kterých si žáci vybírají, odpovídají aktuálně probíranému učivu a dosažené úrovni žáků. Každá karta je opatřena malým číslem v pravém horním rohu. Žáci toto číslo zapisují do stovkové tabulky nalepené na přebalu sešitu nebo si vybarvují hvězdičky. Tohoto motivačního prvku lze využít při skupinové práci (přidělení barvy "soupěři", házení kostkou, losování barvy, ze které si skupina vybere kartičku, případně přidělte barvu podle jiného klíče, např. řešte pouze soubory s čísly, jejichž součet je roven číslu 7 atd.). Pokud budete soubory hodnotit, můžete do sešitu také nalepit list pro zaznamenání známek. Tip: K odměření času využijte přesýpací hodiny (10 min).
UUCZ-7471
Matematika>>Testy a písemky>3.
49.00