Skrytý matematický obrázek - Albert

Předmět:
Matematika
Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Pracovní listy
Počet stran:
75
Velikost: 1002.39 KB
Prodávající:
Nahráno: 22. 9. 2022
Upraveno: 22. 9. 2022
Cena:
29 Kč vč. DPH

Získáte matematický obrázek, který žáci mohou rozluštit tak, že vypočítají příklady. Tyto příklady jim dají výsledky, díky kterým budou vědět, jakou barvou vybarvit jednotlivá políčka čtvercové sítě.

Obsah složky je pět souborů .pdf, přičemž každý je zaměřen na otestování znalostí určité sféry počtů s přirozenými čísly.

Máme tu pracovní listy se sčítáním a odčítáním, násobením, dělením, násobením a dělením a s kombinací všech početních operací přirozených čísel. Každý pracovní list je vytvořen z pěti variant pracovních listů (vyberte si tři po sobě jdoucí listy, které chcete využít). Každá z částí začíná čtvercovou sítí, na které se po vybarvení a rozluštění ukáže obrázek, výpočtovým listem, na kterém žáci provádějí výpočty a získávají tak „klíč“ k řešení a nakonec správné výpočty a řešení příkladů. 

Na obrázku je Albert Einstein ve své nejznámější podobě - s vyplazeným jazykem. Zároveň je na pracovním listu připraveno několik otázek, které budou nejspíše muset dohledat s pomocí knížek, či internetu.

Skrytý matematický obrázek - Albert Skrytý matematický obrázek - Albert
Získáte matematický obrázek, který žáci mohou rozluštit tak, že vypočítají příklady. Tyto příklady jim dají výsledky, díky kterým budou vědět, jakou barvou vybarvit jednotlivá políčka čtvercové sítě. Obsah složky je pět souborů .pdf, přičemž každý je zaměřen na otestování znalostí určité sféry počtů s přirozenými čísly. Máme tu pracovní listy se sčítáním a odčítáním, násobením, dělením, násobením a dělením a s kombinací všech početních operací přirozených čísel. Každý pracovní list je vytvořen z pěti variant pracovních listů (vyberte si tři po sobě jdoucí listy, které chcete využít). Každá z částí začíná čtvercovou sítí, na které se po vybarvení a rozluštění ukáže obrázek, výpočtovým listem, na kterém žáci provádějí výpočty a získávají tak „klíč“ k řešení a nakonec správné výpočty a řešení příkladů.  Na obrázku je Albert Einstein ve své nejznámější podobě - s vyplazeným jazykem. Zároveň je na pracovním listu připraveno několik otázek, které budou nejspíše muset dohledat s pomocí knížek, či internetu.
184223
Matematika>Pracovní listy>4.>5.>6.
29.00