Skrytý matematický obrázek - Albert

Předmět:
Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Počet stran:
75
Velikost: 1002.39 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 9. 2022
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Získáte matematický obrázek, který žáci mohou rozluštit tak, že vypočítají příklady. Tyto příklady jim dají výsledky, díky kterým budou vědět, jakou barvou vybarvit jednotlivá políčka čtvercové sítě.

Obsah složky je pět souborů .pdf, přičemž každý je zaměřen na otestování znalostí určité sféry počtů s přirozenými čísly.

Máme tu pracovní listy se sčítáním a odčítáním, násobením, dělením, násobením a dělením a s kombinací všech početních operací přirozených čísel. Každý pracovní list je vytvořen z pěti variant pracovních listů (vyberte si tři po sobě jdoucí listy, které chcete využít). Každá z částí začíná čtvercovou sítí, na které se po vybarvení a rozluštění ukáže obrázek, výpočtovým listem, na kterém žáci provádějí výpočty a získávají tak „klíč“ k řešení a nakonec správné výpočty a řešení příkladů. 

Na obrázku je Albert Einstein ve své nejznámější podobě - s vyplazeným jazykem. Zároveň je na pracovním listu připraveno několik otázek, které budou nejspíše muset dohledat s pomocí knížek, či internetu.

Další produkty od autora Jan Bratt

185143
Matematika
6., 7., 8.
Testy a písemky
Získejte nekonečné množství desetiminutovek na testování početních operací se zlomky a převodů smíšených zlomků
29.00 Kč
249246
Matematika
2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V tomto materiálu naleznete dvacet stran vystřihovacího srdce. Srdce je rozstřiháno na malé kostičky (a jiné tvary) a ty
35.00 Kč
185462
Matematika
5., 6., 7.
Pracovní listy
Materiál, který slouží k trénování krácení, rozšiřování zlomků a základních početních operací. Získejte pět druhů
29.00 Kč
265788
Matematika
7., 8.
Pracovní listy
V tomto dokumentu naleznete pracovní list na určování úměrnosti. Poté je zde pracovní list, který je zaměřen na tvorbu
39.00 Kč
Skrytý matematický obrázek - Albert Skrytý matematický obrázek - Albert
Získáte matematický obrázek, který žáci mohou rozluštit tak, že vypočítají příklady. Tyto příklady jim dají výsledky, díky kterým budou vědět, jakou barvou vybarvit jednotlivá políčka čtvercové sítě. Obsah složky je pět souborů .pdf, přičemž každý je zaměřen na otestování znalostí určité sféry počtů s přirozenými čísly. Máme tu pracovní listy se sčítáním a odčítáním, násobením, dělením, násobením a dělením a s kombinací všech početních operací přirozených čísel. Každý pracovní list je vytvořen z pěti variant pracovních listů (vyberte si tři po sobě jdoucí listy, které chcete využít). Každá z částí začíná čtvercovou sítí, na které se po vybarvení a rozluštění ukáže obrázek, výpočtovým listem, na kterém žáci provádějí výpočty a získávají tak „klíč“ k řešení a nakonec správné výpočty a řešení příkladů.  Na obrázku je Albert Einstein ve své nejznámější podobě - s vyplazeným jazykem. Zároveň je na pracovním listu připraveno několik otázek, které budou nejspíše muset dohledat s pomocí knížek, či internetu.
UUCZ-184223
Matematika>Pracovní listy>4.>5.>6.
29.00