Skrytý matematický obrázek - Albert

Předmět:
Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Počet stran:
75
Velikost: 1002.39 KB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 9. 2022
Sdílet:

Získáte matematický obrázek, který žáci mohou rozluštit tak, že vypočítají příklady. Tyto příklady jim dají výsledky, díky kterým budou vědět, jakou barvou vybarvit jednotlivá políčka čtvercové sítě.

Obsah složky je pět souborů .pdf, přičemž každý je zaměřen na otestování znalostí určité sféry počtů s přirozenými čísly.

Máme tu pracovní listy se sčítáním a odčítáním, násobením, dělením, násobením a dělením a s kombinací všech početních operací přirozených čísel. Každý pracovní list je vytvořen z pěti variant pracovních listů (vyberte si tři po sobě jdoucí listy, které chcete využít). Každá z částí začíná čtvercovou sítí, na které se po vybarvení a rozluštění ukáže obrázek, výpočtovým listem, na kterém žáci provádějí výpočty a získávají tak „klíč“ k řešení a nakonec správné výpočty a řešení příkladů. 

Na obrázku je Albert Einstein ve své nejznámější podobě - s vyplazeným jazykem. Zároveň je na pracovním listu připraveno několik otázek, které budou nejspíše muset dohledat s pomocí knížek, či internetu.

Další produkty od autora Jan Bratt

269062
Matematika
8., 9., SŠ
Pracovní listy
Procvičte rýsování lineárních funkcí podle jejich předpisu zajímavějším způsobem. V tomto materiálu žáci propojí jak
30.00 Kč
178629
Fyzika
7., 8.
Pracovní listy
Koupí tohoto materiálu získáte šest stran, které jsou zaneseny do jednoho souboru v ms excel. Na prvním a druhém listu
29.00 Kč
247742
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál, který se zaměřuje na procvičení početních operací zábavnou formou osmisměrek. Získáte dva dokumenty. První
25.00 Kč
253939
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
V tomto dokumentu naleznete tři pracovní listy, které se zaměřují na tři typy tak zvaných transpozičních šifer. Jedná se
49.00 Kč
Skrytý matematický obrázek - Albert Skrytý matematický obrázek - Albert
Získáte matematický obrázek, který žáci mohou rozluštit tak, že vypočítají příklady. Tyto příklady jim dají výsledky, díky kterým budou vědět, jakou barvou vybarvit jednotlivá políčka čtvercové sítě. Obsah složky je pět souborů .pdf, přičemž každý je zaměřen na otestování znalostí určité sféry počtů s přirozenými čísly. Máme tu pracovní listy se sčítáním a odčítáním, násobením, dělením, násobením a dělením a s kombinací všech početních operací přirozených čísel. Každý pracovní list je vytvořen z pěti variant pracovních listů (vyberte si tři po sobě jdoucí listy, které chcete využít). Každá z částí začíná čtvercovou sítí, na které se po vybarvení a rozluštění ukáže obrázek, výpočtovým listem, na kterém žáci provádějí výpočty a získávají tak „klíč“ k řešení a nakonec správné výpočty a řešení příkladů.  Na obrázku je Albert Einstein ve své nejznámější podobě - s vyplazeným jazykem. Zároveň je na pracovním listu připraveno několik otázek, které budou nejspíše muset dohledat s pomocí knížek, či internetu.
UUCZ-184223
Matematika>Pracovní listy>4.>5.>6.
29.00