Záhadné obrázky - halloween

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 749.04 KB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 10. 2022
Sdílet:

Získáte tři typy pracovního listu, každý ve třech vyhotoveních. Pracovní listy procvičují sčítání, odčítání, násobení a dělení přirozených čísel. Finální obrázky mají halloween tematiku.

Získejte sadu záhadných matematických obrázků s tematikou Halloweenu. Máte zde obrázek pavouka, ducha a dýně. U všech obrázků musí žák dopočítat výsledky příkladů s přirozenými čísly na sčítání, odčítání, násobení a dělení. Poté, podle výsledků, vyplní barvami příslušná pole a tím vytvoří závěrečný obrázek.

V dokumentu získáte devět rozdílných materiálů. Od každého obrázku tři druhy. Každý materiál má tři listy - vybarvující síť, příklady a řešení.. Udělejte si halloween se studenty na matematice hezký a popovídejte si o věcech, kterým věří, nebo kterých se děsí. 

Další produkty od autora Jan Bratt

253822
Matematika
3., 4., 5.
Didaktické hry
V materiálu naleznete obdélníkovanou, což je hra využívající dvě kostky k tvorbě obdélníků a procvičení výpočtů jejich
29.00 Kč
186234
Matematika
7.
Testy a písemky
Získejte nekonečné množství desetiminutovek na trénování početních operací s celými čísly. Správné odpovědi jsou
29.00 Kč
163947
Fyzika
4., 5., 6., 7.
Testy a písemky
V tomto materiálu naleznete 14 dokumentů v MS excel, které po otevření vygenerují nové tabulky, řetězy, či hvězdy
29.00 Kč
175088
Fyzika
6., 7.
Testy a písemky
Získáte šest druhů testů, které zjišťují znalosti z oborů fyziky, z pochopení látek, těles a skupenství. Více v
29.00 Kč
Záhadné obrázky - halloween Záhadné obrázky - halloween
Získáte tři typy pracovního listu, každý ve třech vyhotoveních. Pracovní listy procvičují sčítání, odčítání, násobení a dělení přirozených čísel. Finální obrázky mají halloween tematiku. Získejte sadu záhadných matematických obrázků s tematikou Halloweenu. Máte zde obrázek pavouka, ducha a dýně. U všech obrázků musí žák dopočítat výsledky příkladů s přirozenými čísly na sčítání, odčítání, násobení a dělení. Poté, podle výsledků, vyplní barvami příslušná pole a tím vytvoří závěrečný obrázek. V dokumentu získáte devět rozdílných materiálů. Od každého obrázku tři druhy. Každý materiál má tři listy - vybarvující síť, příklady a řešení.. Udělejte si halloween se studenty na matematice hezký a popovídejte si o věcech, kterým věří, nebo kterých se děsí. 
UUCZ-195639
Matematika>Pracovní listy>5.>6.>Halloween, Dušičky
25.00