Zlomky (části celku) - Černý Petr

Předmět:
Počet stran:
4
Velikost: 148.03 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 11. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jednoduchá karetní hra Černý Petr, která slouží k procvičování části celku.

Soubor obsahuje 4 strany. Doporučuji materiál vytisknout, jednotlivé strany zalaminovat a podél čar rozstříhat. Po rozstříhání vznikne 31 kartiček (16 dvojic + 1 karta Černého Petra). 

Návod na hru:

Hra je určena pro 3-5 hráčů. Jeden z hráčů všechny karty zamíchá a rozdá. Každý z hráčů si drží své karty v rukou tak, aby je ostatní neviděli. Po rozdání si každý hráč zkontroluje, jestli už nemá nějakou dvojici stejných karet. Pokud ano, odkládá totožnou dvojice vždy před sebe.

Hra probíhá tak, že se hráči střídají v tahání karet. Každý hráč si tahá jednu náhodnou kartu vždy z ruky hráče po jeho pravici. Opět shodné karty odkládá. Cílem hry je, aby v ruce nezbyl „Černý Petr “. Jakmile je ve hře už jen tato karta, tak ten, kdo ji drží v ruce, prohrál.

Další produkty od autora Radek Krulec

413538
Matematika
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Jednoduchá desková hra, která slouží k procvičování matematických operací se zlomky. Soubor obsahuje 4 strany. Na 1
40.00 Kč
Zlomky (části celku) - Černý Petr Zlomky (části celku) - Černý Petr
Jednoduchá karetní hra Černý Petr, která slouží k procvičování části celku. Soubor obsahuje 4 strany. Doporučuji materiál vytisknout, jednotlivé strany zalaminovat a podél čar rozstříhat. Po rozstříhání vznikne 31 kartiček (16 dvojic + 1 karta Černého Petra).  Návod na hru: Hra je určena pro 3-5 hráčů. Jeden z hráčů všechny karty zamíchá a rozdá. Každý z hráčů si drží své karty v rukou tak, aby je ostatní neviděli. Po rozdání si každý hráč zkontroluje, jestli už nemá nějakou dvojici stejných karet. Pokud ano, odkládá totožnou dvojice vždy před sebe. Hra probíhá tak, že se hráči střídají v tahání karet. Každý hráč si tahá jednu náhodnou kartu vždy z ruky hráče po jeho pravici. Opět shodné karty odkládá. Cílem hry je, aby v ruce nezbyl „Černý Petr “. Jakmile je ve hře už jen tato karta, tak ten, kdo ji drží v ruce, prohrál.
UUCZ-412990
Matematika>Didaktické hry>Ostatní>7.>ZŠ – 2. STUPEŇ
35.00