AKTIVITÄTEN - A1 WORTSCHATZ (48 KARTEN)

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 3.33 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 8. 2023
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Obsah: Soubor obsahuje celkem 48 kartiček s vyplněnými slovy na hru Aktivity v německém jazyce na téma - Wortschatz auf A1-Niveau. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici.

 

Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby.

 

Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání).

 

Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – fantazie každého dítěte nezná meze :-)

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

332825
Matematika
2., 3.
Ostatní
Tento soubor obsahuje hrací desku s násobilkou do 100 + 100 kartiček s příklady. ☻Jednoduchá hra na násobení: Snadno
35.00 Kč
329344
Anglický jazyk
2., 3., 4., 7., 8., 9.
Ostatní
Popis: Známá hra Aktivity = Activity, v tomto případě v anglickém jazyce i německém jazyce, zaměřená na téma: Zvířata
40.00 Kč
308741
Český jazyk - gramatika
6., 7., 8.
Pexeso
Obsah souboru : 40 vět na určování přísudku. Jak využít? Ideálně jako pexeso, případně lze využít do jiné hry. :-) Tisk
29.00 Kč
306778
Český jazyk
3., 4., 5.
Ostatní
Popis: Známá hra Aktivity v tomto případě v českém jazyce zaměřená na SLOVESA. Obsah: Soubor obsahuje celkem 60 kartiček
29.00 Kč
AKTIVITÄTEN - A1 WORTSCHATZ (48 KARTEN) AKTIVITÄTEN - A1 WORTSCHATZ (48 KARTEN)
Obsah: Soubor obsahuje celkem 48 kartiček s vyplněnými slovy na hru Aktivity v německém jazyce na téma - Wortschatz auf A1-Niveau. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici.   Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby.   Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání).   Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – fantazie každého dítěte nezná meze :-)
UUCZ-350966
Německý jazyk>Ostatní>7.
29.00