AKTIVITÄTEN - HERBST - 30 KARTEN

Předmět:
Ročník:
7., 8., 9.
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
3
Velikost: 3.05 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 9. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Popis: Známá hra Aktivity = Aktivitäten, v tomto případě v německém jazyce, zaměřená na téma: HERBST Obsah: Soubor obsahuje celkem 30 kartiček s vyplněnými slovy na hru Aktivity v německém jazyce na téma - HERBST. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici.

Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby.

Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání).

Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – fantazie každého dítěte nezná meze :-)

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

310593
Anglický jazyk
2., 3., 4.
Ostatní
První část souboru: Popis : jedná se o obrázkové karty na výuku anglického jazyka na téma: DNY V TÝDNU, MĚSÍCE, ROČNÍ
29.00 Kč
329401
Zeměpis
7.
Ostatní
Dobrý den, milí kolegové. Prvně Vám chci velice poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se v souboru
50.00 Kč
331493
Matematika
1., 2.
Ostatní
Dobrý den, kolegové. Velice Vám v první řadě chci poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se do
25.00 Kč
339204
Matematika
2.
Ostatní
Jedná se o 3 sady loveckých kartiček zaměřených na sčítání a odčítání čísel do 100, na kterých se nachází právě
29.00 Kč
AKTIVITÄTEN - HERBST - 30 KARTEN AKTIVITÄTEN - HERBST - 30 KARTEN
Popis: Známá hra Aktivity = Aktivitäten, v tomto případě v německém jazyce, zaměřená na téma: HERBST Obsah: Soubor obsahuje celkem 30 kartiček s vyplněnými slovy na hru Aktivity v německém jazyce na téma - HERBST. Slovní zásoba není nijak vázaná na konkrétní učebnici. Úkol žáků: Úkolem žáka je si následně po vylosování kartičky vybrat ze 3 možností, jak dané slovíčko představí. Buďto pantomimou, zvukem či opisem či nakreslením v daném časovém limitu, který je předem určený. Za každé uhodnuté slovo získává tým bod. Hra se dá využít jako zpestření hodiny či jako skupinová práce na ustálení slovní zásoby. Výroba: Karty vytiskneme (barevně či černobíle) jednostranně (od strany č. 2), orientace na výšku. Pro opakovatelné použití je ideální kartičky zalaminovat a rozstříhat (či na řezačce, je to uzpůsobeno pro snadné řezání). Využití: Jako aktivita na úvod či konec hodiny. Také lze využít jako hru na procvičení slovní zásoby hravou formou. Hru hrají moji žáci velice rádi – v některých případech se opravdu zasmějeme – fantazie každého dítěte nezná meze :-)
UUCZ-362414
Německý jazyk>Ostatní>7.>8.>9.>Podzim
25.00