Karty NAJDI KUKAČČÍ VEJCE!

Předmět:
Počet stran:
17
Velikost: 10.33 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 8. 2022
Sdílet:

Hledání obrázků (slovíček), které nepatří k ostatním.

Karty KUKAČČÍ VEJCE slouží k procvičování německé slovní zásoby. Na každé kartě jsou 4 obrázky (nebo slova) a úkolem žáků je přijít na to, které slovo k ostatním nepatří a správně ho pojmenovat - najít KUKAČČÍ VEJCE. Se zdatnějšími žáky je vhodné hledání "správného vejce", tedy vymyslet slovo, které by se hodilo do dané řady místo původního kukaččího.

Tento balíček obsahuje 35 karet (vždy 5 na A4), 25 karet je obrázkových, 10 slovních. Karty se po oboustranném vytištění rozstříhají na pásky a zalaminují. Může se do nich udělat v horním rohu otvor a všechny je spojit kroužkem nebo stužkou pro snadnější uchovávání. Pokud nechcete, aby žáci měli z druhé strany kontrolu, zadní stranu nevytisknete. Řešení (pro učitele) je uvedeno zvlášť.

Ke kartám je přiložen pracovní list s 15 "kukaččími vejci".

Další produkty od autora Kamila Brauner

414697
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Všechny postřehové karty mají vždy jeden společný symbol. Pomocí hry žáci procvičují německou slovní zásobu na téma
39.00 Kč
230373
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Hra je určena pro 2-3 žáky, procvičována je německá slovní zásoba na téma ZIMA. Obsahuje herní plán, 40 karet s úkoly
39.00 Kč
414739
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Pro letošní rok jsem vymyslela nástěnný KALENDÁŘ, který si můžete pověsit do učebny, kabinetu, ale i nasdílet svým žákům
0.00 Kč
75357
Cizí jazyky
5., 6., 8., 9.
Didaktické hry
S kartami Ich habe... Wer hat... je procvičováno mnoho oblastí cizího jazyka. Karty slouží k procvičování dané slovní
35.00 Kč
Karty NAJDI KUKAČČÍ VEJCE! Karty NAJDI KUKAČČÍ VEJCE!
Hledání obrázků (slovíček), které nepatří k ostatním. Karty KUKAČČÍ VEJCE slouží k procvičování německé slovní zásoby. Na každé kartě jsou 4 obrázky (nebo slova) a úkolem žáků je přijít na to, které slovo k ostatním nepatří a správně ho pojmenovat - najít KUKAČČÍ VEJCE. Se zdatnějšími žáky je vhodné hledání "správného vejce", tedy vymyslet slovo, které by se hodilo do dané řady místo původního kukaččího. Tento balíček obsahuje 35 karet (vždy 5 na A4), 25 karet je obrázkových, 10 slovních. Karty se po oboustranném vytištění rozstříhají na pásky a zalaminují. Může se do nich udělat v horním rohu otvor a všechny je spojit kroužkem nebo stužkou pro snadnější uchovávání. Pokud nechcete, aby žáci měli z druhé strany kontrolu, zadní stranu nevytisknete. Řešení (pro učitele) je uvedeno zvlášť. Ke kartám je přiložen pracovní list s 15 "kukaččími vejci".
UUCZ-170846
Německý jazyk>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Dopravní prostředky>Lidské tělo>Ovoce-zelenina>Pohádky>Roční období>Rodina>Živočichové
69.00