Karty NAJDI KUKAČČÍ VEJCE!

Předmět:
Počet stran:
17
Velikost: 10.33 MB
Prodávající:
Nahráno: 30. 8. 2022
Upraveno: 30. 8. 2022
Cena:
69 Kč vč. DPH

Hledání obrázků (slovíček), které nepatří k ostatním.

Karty KUKAČČÍ VEJCE slouží k procvičování německé slovní zásoby. Na každé kartě jsou 4 obrázky (nebo slova) a úkolem žáků je přijít na to, které slovo k ostatním nepatří a správně ho pojmenovat - najít KUKAČČÍ VEJCE. Se zdatnějšími žáky je vhodné hledání "správného vejce", tedy vymyslet slovo, které by se hodilo do dané řady místo původního kukaččího.

Tento balíček obsahuje 35 karet (vždy 5 na A4), 25 karet je obrázkových, 10 slovních. Karty se po oboustranném vytištění rozstříhají na pásky a zalaminují. Může se do nich udělat v horním rohu otvor a všechny je spojit kroužkem nebo stužkou pro snadnější uchovávání. Pokud nechcete, aby žáci měli z druhé strany kontrolu, zadní stranu nevytisknete. Řešení (pro učitele) je uvedeno zvlášť.

Ke kartám je přiložen pracovní list s 15 "kukaččími vejci".

Další produkty od autora Kamila Brauner

168904
Německý jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Tento materiál využijete s žáky k procvičování slovní zásoby na téma OBLEČENÍ. Balíček obsahuje TRIMINO s 18 slovíčky
35.00 Kč
75357
Cizí jazyky
5., 6., 8., 9.
Didaktické hry
S kartami Ich habe... Wer hat... je procvičováno mnoho oblastí cizího jazyka. Karty slouží k procvičování dané slovní
35.00 Kč
75378
Cizí jazyky
7., 8., 9., SŠ
Didaktické hry
Oblíbená desková hra HADI a ŽEBŘÍKY pro 2-3 žáky slouží k procvičování německé slovní zásoby na téma BYDLENÍ a NÁBYTEK
40.00 Kč
281498
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Materiál obsahuje soubor velikonočních aktivit dva velikonoční příběhy (2 stupně složitosti), ke každému 15 otázek a
77.00 Kč
Karty NAJDI KUKAČČÍ VEJCE! Karty NAJDI KUKAČČÍ VEJCE!
Hledání obrázků (slovíček), které nepatří k ostatním. Karty KUKAČČÍ VEJCE slouží k procvičování německé slovní zásoby. Na každé kartě jsou 4 obrázky (nebo slova) a úkolem žáků je přijít na to, které slovo k ostatním nepatří a správně ho pojmenovat - najít KUKAČČÍ VEJCE. Se zdatnějšími žáky je vhodné hledání "správného vejce", tedy vymyslet slovo, které by se hodilo do dané řady místo původního kukaččího. Tento balíček obsahuje 35 karet (vždy 5 na A4), 25 karet je obrázkových, 10 slovních. Karty se po oboustranném vytištění rozstříhají na pásky a zalaminují. Může se do nich udělat v horním rohu otvor a všechny je spojit kroužkem nebo stužkou pro snadnější uchovávání. Pokud nechcete, aby žáci měli z druhé strany kontrolu, zadní stranu nevytisknete. Řešení (pro učitele) je uvedeno zvlášť. Ke kartám je přiložen pracovní list s 15 "kukaččími vejci".
UUCZ-170846
Německý jazyk>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Dopravní prostředky>Lidské tělo>Ovoce-zelenina>Pohádky>Roční období>Rodina>Živočichové
69.00