Postřehovka BERUFE

Předmět:
Ročník:
Téma:
Počet stran:
9
Velikost: 18.25 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Procvičování německé slovní zásoby formou postřehových karet (+ ONLINE cvičení) na téma POVOLÁNÍ.

 

Všechny postřehové karty mají vždy jeden společný symbol. Pomocí hry žáci procvičují německou slovní zásobu na téma BERUFE. Tato verze je určena pro 2-3 žáky, protože každá karta obsahuje jen 5 symbolů a karet je v balíčku 21. O to je hra svižnější. Karty jsou ve dvou variantách - s textem a tradičně bez textu. Přiložen je také seznam použité slovní zásoby, kde je člen určitý rozlišen barevně. Karty doporučuji vytisknout barevně, vystřihnout a pro delší trvanlivost zalaminovat. Průměr karty cca 9,2 cm.

 

Jako BONUS jsou přiloženy 4 kódy na ONLINE přiřazovací cvičení v aplikaci LearningApps s poslechem výslovnosti. V každém cvičení se procvičuje 10 názvů povolání, tedy dohromady 40 povolání. Tato aktivita slouží pro rychlejší žáky k procvičování na mobilu, tabletu nebo PC, případně jako zahřívací aktivita - kdo bude mít dříve správně seřazeno. Pokud ve škole nepracujete s tablety (mobily), můžete dát žákům vytištěné QR kódy k procvičování doma.

Další produkty od autora Kamila Brauner

242888
Německý jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Hledání slovíček v 5 dvousměrkách (Wortsuchrätsel) na téma Menschlicher Körper Schulsachen Obst und Gemüse, Essen und
39.00 Kč
75361
Cizí jazyky
8., 9., SŠ
Didaktické hry
Oblíbená desková hra HADI a ŽEBŘÍKY pro 2-3 žáky slouží k procvičování německé slovní zásoby na téma LIDSKÉ TĚLO. Před
40.00 Kč
178921
Německý jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
43 karet Ich habe... Wer hat...? složí k procvičování slovní zásoby (41 zvířat), mluvení, výslovnosti, ale také k
40.00 Kč
233045
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Pro letošní rok jsem vymyslela nástěnný KALENDÁŘ, který si můžete pověsit do učebny, kabinetu, ale i nasdílet svým žákům
0.00 Kč
Postřehovka BERUFE Postřehovka BERUFE
Procvičování německé slovní zásoby formou postřehových karet (+ ONLINE cvičení) na téma POVOLÁNÍ.   Všechny postřehové karty mají vždy jeden společný symbol. Pomocí hry žáci procvičují německou slovní zásobu na téma BERUFE. Tato verze je určena pro 2-3 žáky, protože každá karta obsahuje jen 5 symbolů a karet je v balíčku 21. O to je hra svižnější. Karty jsou ve dvou variantách - s textem a tradičně bez textu. Přiložen je také seznam použité slovní zásoby, kde je člen určitý rozlišen barevně. Karty doporučuji vytisknout barevně, vystřihnout a pro delší trvanlivost zalaminovat. Průměr karty cca 9,2 cm.   Jako BONUS jsou přiloženy 4 kódy na ONLINE přiřazovací cvičení v aplikaci LearningApps s poslechem výslovnosti. V každém cvičení se procvičuje 10 názvů povolání, tedy dohromady 40 povolání. Tato aktivita slouží pro rychlejší žáky k procvičování na mobilu, tabletu nebo PC, případně jako zahřívací aktivita - kdo bude mít dříve správně seřazeno. Pokud ve škole nepracujete s tablety (mobily), můžete dát žákům vytištěné QR kódy k procvičování doma.
UUCZ-207800
Německý jazyk>Didaktické hry>Postřehovky>Ostatní>8.>9.>SŠ>Povolání
45.00