Adventní kalendář plný her

Ročník:
Počet stran:
80
Velikost: 45.49 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 11. 2023
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Adventní kalendář, ve kterém najdete kolektivní hry a aktivity na každý adventní den pro děti na 1. stupni ZŠ od 1. - 4. třídu.

Materiál obsahuje

80 stran - her a aktivit na každý adventní den podrobný popis ke hrám kartičky a listy k přípravě her. Jednoduché víkendové aktivity pro celou rodinu.

 

Jak s materiálem pracovat

Důkladně si materiál pročtěte. Vše potřebné je vysvětleno vždy u jednotlivé hry. Vytiskněte si oboustranně čtverečky s čísly a obrázky (jedna strana) z druhé strany najdete název a popis hry nebo aktivity. Pokud aktivita potřebuje podrobnější vysvětlení, najdete podrobný popis pod jednotlivými dny. Čtverečky s čísly zalaminujte a umístěte ve třídě (na dveře, na stěnu, na tabuli). Každý den ráno si společně s dětmi přečtěte hru nebo aktivitu na daný den.

TIPY

  1. Fotky, které vám děti nebo jejich rodiče zašlou, můžete sdílet všem ve třídě nebo vytisknout a vytvořit z nich každému PF.
  2. Některé aktivity jsou náročnější na přípravu, proto si vše připravte dostatečně dopředu, vždy jeden nebo dva dny dopředu se podívejte, co bude v nadcházejících okéncích, abyste ráno nebyli překvapeni.:)

Další produkty od autora Teach me better

364512
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Materiál obsahuje: 6 x sada běhaček zaměřena na počítání do pěti 6 x sada běhaček do češtiny na čtení a psaní písmen A
35.00 Kč
350191
Nezařazené k předmětu
5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
8 plakátů s obrázky a názvy profesí velikost 160 cm výška x 60 cm šířka. 18 archů s motivačními nálepkami profesí
50.00 Kč
367564
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Materiál obsahuje: sada slabik na tabuli 2x slabiky s obrázky k písmenům M, - barevná a čb verze (oboustranný tisk) 2x
40.00 Kč
405143
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Vybarvěte si s dětmi podzimní svetříky a zapište si jejich oblíbenou podzimní "chumlací" aktivitu. Hotový materiál pak
40.00 Kč
Adventní kalendář plný her Adventní kalendář plný her
Adventní kalendář, ve kterém najdete kolektivní hry a aktivity na každý adventní den pro děti na 1. stupni ZŠ od 1. - 4. třídu. Materiál obsahuje 80 stran - her a aktivit na každý adventní den podrobný popis ke hrám kartičky a listy k přípravě her. Jednoduché víkendové aktivity pro celou rodinu.   Jak s materiálem pracovat Důkladně si materiál pročtěte. Vše potřebné je vysvětleno vždy u jednotlivé hry. Vytiskněte si oboustranně čtverečky s čísly a obrázky (jedna strana) z druhé strany najdete název a popis hry nebo aktivity. Pokud aktivita potřebuje podrobnější vysvětlení, najdete podrobný popis pod jednotlivými dny. Čtverečky s čísly zalaminujte a umístěte ve třídě (na dveře, na stěnu, na tabuli). Každý den ráno si společně s dětmi přečtěte hru nebo aktivitu na daný den. TIPY Fotky, které vám děti nebo jejich rodiče zašlou, můžete sdílet všem ve třídě nebo vytisknout a vytvořit z nich každému PF. Některé aktivity jsou náročnější na přípravu, proto si vše připravte dostatečně dopředu, vždy jeden nebo dva dny dopředu se podívejte, co bude v nadcházejících okéncích, abyste ráno nebyli překvapeni.:)
UUCZ-420158
Nezařazené k předmětu>Kalendář pro děti>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Adventní kalendář>Vánoce
80.00