Adventní kalendář s úkoly - 24 krátkých úkolů na 24 dní s šifrou

Ročník:
Počet stran:
19
Velikost: 3.26 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Aneta Rakušanová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 10. 2025
Sdílet:

Jak materiál použít?

  • Materiál vytiskněte oboustranně, zalaminujte a A4 rozstřihněte na 4 části podle vyznačených čar.
  • Za každý splněný úkol žáci dostanou od učitele číslo, za 24 úkolů budou mít 24 čísel, které postupně zapisují do karty. Buď je 1 společná anebo má každý svou. Na konci kalendáře dostanou klíč k vyluštění šifry (1 číslo = 1 písmeno).
  • Některé úkoly jsou jednodušší, aby za dny, kdy je víkend (nebo dny, když už do školy nejdou) stihli vše dodělat. Poslední úkoly pak plní poslední den školy.

 

Co materiál obsahuje?

  • 24 karet na každý den
  • Karta k vyluštění šifry pro psaní číslic pro žáky a nebo pro celou třídu (např. na nástěnku)
  • Kartu s klíčem k šifře, kterou dá učitel na konci adventního kalendáře
  • Řešení šifry + šifra navíc

Další produkty od autora Aneta Rakušanová

1126655
Český jazyk
4., 5.
Demonstrační obrázky - kartičky
Materiál obsahuje 10 čtecích karet formátu A5 s příběhy pro žáky 4.–5. ročníku. Texty jsou psány vypravěčským stylem v
40.00 Kč
1198690
Nezařazené k předmětu
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Lapbook
Pamětní knížečka pro žáky na školu v přírodě, která slouží k zaznamenávání průběhu celého pobytu. Obsahuje úvodní
49.00 Kč
1004093
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Materiál slouží jako pomůcka k sebehodnocení žáků. Využitelné na konci hodiny nebo v průběhu. Žáci volí mezi 3 barvami
30.00 Kč
1161988
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Demonstrační obrázky - kartičky
Materiál obsahuje 24 krátkých slabikovaných textů pro začínající čtenáře v 1. ročníku ZŠ. Texty jsou rozslabikovány a
40.00 Kč
Adventní kalendář s úkoly - 24 krátkých úkolů na 24 dní s šifrou Adventní kalendář s úkoly - 24 krátkých úkolů na 24 dní s šifrou
Jak materiál použít?Materiál vytiskněte oboustranně, zalaminujte a A4 rozstřihněte na 4 části podle vyznačených čar.Za každý splněný úkol žáci dostanou od učitele číslo, za 24 úkolů budou mít 24 čísel, které postupně zapisují do karty. Buď je 1 společná anebo má každý svou. Na konci kalendáře dostanou klíč k vyluštění šifry (1 číslo = 1 písmeno).Některé úkoly jsou jednodušší, aby za dny, kdy je víkend (nebo dny, když už do školy nejdou) stihli vše dodělat. Poslední úkoly pak plní poslední den školy. Co materiál obsahuje?24 karet na každý denKarta k vyluštění šifry pro psaní číslic pro žáky a nebo pro celou třídu (např. na nástěnku)Kartu s klíčem k šifře, kterou dá učitel na konci adventního kalendářeŘešení šifry + šifra navíc
UUCZ-1012755
Nezařazené k předmětu>Demonstrační obrázky - kartičky>Kalendář pro děti>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🎄Adventní kalendář
35.00