autíčka na silnici - barvy

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
6
Velikost: 24.26 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Tereza Kyllarová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 2. 2023
Sdílet:

Soubor obsahuje 4 A4 s obrázky silnice a barvami - na každé stránce jsou 4 druhy (celkem tedy 16 druhů silnice) a 2 A4 s barevnými autíčky. 

Úkolem dítěte je umístit autíčka správně na silnici podle barevného puntíku. Autíčka lze vystřihnout samostatně, po dvou nebo celá řada (záleží na dovednostech dítěte). 

Autíčka lze umisťovat pomocí suchého zipu, dítě tak cvičí i jemnou motoriku :) 

 

Další produkty od autora Tereza Kyllarová

249566
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina
Skládačky
Slož obrázek - pro nejmenší. Soubor obsahuje 4 A4. Celkem 16 obrázků dopravních prostředků. Po vytisknutí nutné
25.00 Kč
250290
Český jazyk
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Skládačky
Přiřaď obrázky ke správné pohádce. Celkem 6 pohádek (O červené karkulce, O perníkové chaloupce, O Budulínkovi, O veliké
35.00 Kč
250994
Přírodověda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Soubor obsahuje 2 A4 pracovního listu - spoj zvíře s jeho domečkem Druhá část (2 A4) je přiřazování zvířátek do skupin
35.00 Kč
249588
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Naučme se počítat Soubor obsahuje 10 kartiček na rozstřižení a přiřazení. Levá strana - obrázky melounů, pravá strana -
25.00 Kč
autíčka na silnici - barvy autíčka na silnici - barvy
Soubor obsahuje 4 A4 s obrázky silnice a barvami - na každé stránce jsou 4 druhy (celkem tedy 16 druhů silnice) a 2 A4 s barevnými autíčky.  Úkolem dítěte je umístit autíčka správně na silnici podle barevného puntíku. Autíčka lze vystřihnout samostatně, po dvou nebo celá řada (záleží na dovednostech dítěte).  Autíčka lze umisťovat pomocí suchého zipu, dítě tak cvičí i jemnou motoriku :)   
UUCZ-256824
Nezařazené k předmětu>Skládačky>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>🎨 Barvy
35.00