Barevná autíčka

Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 1.14 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2025
Sdílet:

Užijte si s dětmi učení barev, ale také vnímání prostoru s PDF aktivitou Barevná autíčka. Pro děti je připravené parkoviště, 11 barevných autíček a 48 předlohových kartiček. Díky 4 obtížnostem předloh zvládnou s autíčky pracovat malí i velcí předškoláci.

Navíc v souboru najdete silnice ve tvaru 4 geometrických tvarůAktivitu lze využít několika způsoby – během zábavného učení si tak děti procvičí hned několik vzdělávacích oblastí.

Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 17 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • parkoviště ve formátu A4,
  • 11 autíček v různých barvách,
  • 48 předlohových kartiček zaparkovaných aut ve 4 obtížnostech (3 auta, 5 aut, 7 aut, 9 aut -> ke každému počtu aut 4 kartičky bez mřížky),
  • 4 silnice v podobě geometrických tvarů (kruh, trojúhelník, čtverec, obdélník).

Další produkty od autora Poznávej s Pavlou - Bc. Pavla Pundová

748789
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Během školního roku s dětmi probíráme mnoho různých témat, v rámci kterých dětem předkládáme pojmy, které neznají nebo
66.00 Kč
49468
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
> 9 grafomotorických pracovních listů ve vzhledu sluníček POPIS: Sluníčkohrátky jsou pracovní listy zaměřené na rozvoj
0.00 Kč
250416
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Se sněhem a ledem, který nám zima přináší, přichází i sněhové radovánky. Užijte si s dětmi tento čas zcela bez práce
78.00 Kč
22576
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Skládačky
Během Velikonoc oslavujeme mimo zmrtvýchvstání Ježíše Krista také příchod jara. K jarnímu období přirozeně patří vajíčka
74.00 Kč
Barevná autíčka Barevná autíčka
Užijte si s dětmi učení barev, ale také vnímání prostoru s PDF aktivitou Barevná autíčka. Pro děti je připravené parkoviště, 11 barevných autíček a 48 předlohových kartiček. Díky 4 obtížnostem předloh zvládnou s autíčky pracovat malí i velcí předškoláci. Navíc v souboru najdete silnice ve tvaru 4 geometrických tvarů. Aktivitu lze využít několika způsoby – během zábavného učení si tak děti procvičí hned několik vzdělávacích oblastí. Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 17 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, parkoviště ve formátu A4, 11 autíček v různých barvách, 48 předlohových kartiček zaparkovaných aut ve 4 obtížnostech (3 auta, 5 aut, 7 aut, 9 aut -> ke každému počtu aut 4 kartičky bez mřížky), 4 silnice v podobě geometrických tvarů (kruh, trojúhelník, čtverec, obdélník).
UUCZ-293390
Nezařazené k předmětu>Skládačky>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>🎨 Barvy>🚘 Dopravní prostředky>🟦 Geometrické tvary
50.00