Bláznivá třída - edice HALLOWEEN

Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 616.91 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 10. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Popis

Bláznivá třída je vtipná hra pro stmelení třídního kolektivu nebo jen tak pro uvolnění atmosféry. Materiál obsahuje 2 varianty hry (barevna i černobílá verze) a nálepku na krabičku nebo obálku, ve které hru budete skladovat.

Příprava

Vytiskněte si 30 herních pokynů, ty rozstříhejte, případně zalaminujte a mějte po ruce, děti se ke hře rády opakovaně vrací. K vytištění jsou také dvě varianty halloweenských "nálepek" na krabičku nebo obálku, ve které budete hru skladovat. Druhá (fialová) varianta je primárně určena pro hru po tmě. Pro tuto variantu si nachystejte nějakou lampičku/lucernu, obvaz a krabičku TIKTAKŮ (pro každého hráče jeden bonbon). Tyto rekvizity umístěte na viditelné místo a před hrou na ně upozorněte všechny hráče.

Jak hrát

Děti si sednou na zem do kruhu tak, aby na sebe viděly. Každý si náhodně vybere jeden herní pokyn a potají si jej přečte. Pokud máte méně dětí, než je kartiček, někteří dostanou dvě kartičky. Karty se do hry musí využít všechny. Poté dětem řekněte, že každý udělá to, co vidí na svém papírku. Ujistěte se, že každý rozumí svému pokynu. Začíná ten, kdo má na papírku pokyn " Začínáš". Následně děti dělají jednotlivé úkoly z kartiček. Hra je ideální i na přespávačku ve škole.

TIP

Zahrajte si s dětmi i vy nebo asistent pedagoga, skvěle se pobavíte a ukážete tak dětem, že jste součástí kolektivu. Hru je vhodné zařadit zejména na Halloween, ideálně navodit strašidelnou atmosféru třeba po setmění v opuštěné škole.

Další produkty od autora Teach me better

397504
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje: 4x pracovní listy do českého jazyk 4x pracovní listy do matematiky Pracovní listy vytiskněte a dětem
35.00 Kč
353907
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Materiál obsahuje: 3 sady hodnotících karet Sada A obsahuje 6 karet s obrázky dětí Sada B osahuje 6 karet s obrázky
30.00 Kč
341936
Nezařazené k předmětu
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Kartičky vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Tisknout můžete i oboustranně. Pracovní listy vytiskněte pro každou
35.00 Kč
420158
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Adventní kalendář, ve kterém najdete kolektivní hry a aktivity na každý adventní den pro děti na 1. stupni ZŠ od 1. - 4
80.00 Kč
Bláznivá třída - edice HALLOWEEN Bláznivá třída - edice HALLOWEEN
Popis Bláznivá třída je vtipná hra pro stmelení třídního kolektivu nebo jen tak pro uvolnění atmosféry. Materiál obsahuje 2 varianty hry (barevna i černobílá verze) a nálepku na krabičku nebo obálku, ve které hru budete skladovat. Příprava Vytiskněte si 30 herních pokynů, ty rozstříhejte, případně zalaminujte a mějte po ruce, děti se ke hře rády opakovaně vrací. K vytištění jsou také dvě varianty halloweenských "nálepek" na krabičku nebo obálku, ve které budete hru skladovat. Druhá (fialová) varianta je primárně určena pro hru po tmě. Pro tuto variantu si nachystejte nějakou lampičku/lucernu, obvaz a krabičku TIKTAKŮ (pro každého hráče jeden bonbon). Tyto rekvizity umístěte na viditelné místo a před hrou na ně upozorněte všechny hráče. Jak hrát Děti si sednou na zem do kruhu tak, aby na sebe viděly. Každý si náhodně vybere jeden herní pokyn a potají si jej přečte. Pokud máte méně dětí, než je kartiček, někteří dostanou dvě kartičky. Karty se do hry musí využít všechny. Poté dětem řekněte, že každý udělá to, co vidí na svém papírku. Ujistěte se, že každý rozumí svému pokynu. Začíná ten, kdo má na papírku pokyn " Začínáš". Následně děti dělají jednotlivé úkoly z kartiček. Hra je ideální i na přespávačku ve škole. TIP Zahrajte si s dětmi i vy nebo asistent pedagoga, skvěle se pobavíte a ukážete tak dětem, že jste součástí kolektivu. Hru je vhodné zařadit zejména na Halloween, ideálně navodit strašidelnou atmosféru třeba po setmění v opuštěné škole.
UUCZ-392509
Nezařazené k předmětu>Ostatní>4.>5.>6.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Emoce>Halloween, Dušičky
40.00