Celoroční hra - Pohádky

Téma:
Počet stran:
13
Velikost: 19.83 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 8. 2022
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Celoroční hra, kdy děti formou odměny sbírají hvězdy, které směňují za obrázky pohádkových postav.

Vstupujeme do pohádkového království, kde na zámku je král s královnou a ve věži kouzelník. Princeznu unesl drak, ale už ji jede vysvobodit udatný rytíř. V lese stojí perníková chaloupka a nebezpečně se k ní blíží Jeníček s Mařenkou. Také tam na Karkulku číhá vlk a jelen se zlatými parohy již vysvobodil Smolíčka od zlé jezinky...

Obsah PDF:

- karta s předtištěnými postavami z pohádek

- mapa A3 pohádkového království

- arch s obrázky pohádkových postav

- arch s hvězdami

- přehledové karty pohádkových postav

Na začátku roku dostanou děti kartu s předtištěnými postavami z pohádek. Doporučuji tisknout na silnější papír a oboustranně se zadní stranou. Doplní si jméno a třídu. 

List s mapou pohádkového království a karty pohádkových postav připevníme na nástěnku.

Během roku dostávají děti lístečky s hvězdami (za práci navíc, hezké chování, služby ve třídě atd.). Hvězdy se směňují za obrázky pohádkových postav, které si děti lepí do své karty. Určíte počet hvězd, např. za každých 5 hvězd dostane žák obrázek s postavou.

Můžete také hrát hromadně. Všichni se snaží získat jednu postavu. Poté se dolepí do listu s mapou pohádkového království a také každý do své karty.

Případně list s mapou pohádkového království vytiskneme ve velikosti A4 a každý žák může mít svou.

Další produkty od autora Gabriela Bodenlosová

12405
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Ostatní
Stínová předloha betlému ve velikosti A3. Na přiřazení jsou Marie, Josef, Ježíšek v jesličkách, anděl, osel, kráva
50.00 Kč
238140
Prvouka
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Šifrovací hra tematicky zaměřená na významné dny v České republice. Hra obsahuje 12 oboustranných karet s významnými dny
50.00 Kč
151922
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
Rozřazování dle počátečního písmene slova na obrázku. Obsah materiálu 102 karet s obrázky 34 karet s písmeny karta s
65.00 Kč
153720
Český jazyk
Výzdoba třídy
Sada karet s písmeny české abecedy v barevné i černobílé verzi. Každá karta obsahuje písmeno ve všech čtyřech tvarech a
80.00 Kč
Celoroční hra - Pohádky Celoroční hra - Pohádky
Celoroční hra, kdy děti formou odměny sbírají hvězdy, které směňují za obrázky pohádkových postav. Vstupujeme do pohádkového království, kde na zámku je král s královnou a ve věži kouzelník. Princeznu unesl drak, ale už ji jede vysvobodit udatný rytíř. V lese stojí perníková chaloupka a nebezpečně se k ní blíží Jeníček s Mařenkou. Také tam na Karkulku číhá vlk a jelen se zlatými parohy již vysvobodil Smolíčka od zlé jezinky... Obsah PDF: - karta s předtištěnými postavami z pohádek - mapa A3 pohádkového království - arch s obrázky pohádkových postav - arch s hvězdami - přehledové karty pohádkových postav Na začátku roku dostanou děti kartu s předtištěnými postavami z pohádek. Doporučuji tisknout na silnější papír a oboustranně se zadní stranou. Doplní si jméno a třídu.  List s mapou pohádkového království a karty pohádkových postav připevníme na nástěnku. Během roku dostávají děti lístečky s hvězdami (za práci navíc, hezké chování, služby ve třídě atd.). Hvězdy se směňují za obrázky pohádkových postav, které si děti lepí do své karty. Určíte počet hvězd, např. za každých 5 hvězd dostane žák obrázek s postavou. Můžete také hrát hromadně. Všichni se snaží získat jednu postavu. Poté se dolepí do listu s mapou pohádkového království a také každý do své karty. Případně list s mapou pohádkového království vytiskneme ve velikosti A4 a každý žák může mít svou.
UUCZ-49597
Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Školní družina>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Pohádky
80.00