STEZKA ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Téma:
Počet stran:
13
Velikost: 28.64 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Pohádková stezka s úkoly ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ  přivede děti do zakletého království, které začarovala mocná čarodějnice. Děti budou mít za úkol království osvobodit tak, že od každé pohádkové postavy za splnění úkolu dostanou jedno písmeno mocného kouzelného zaklínadla, které čarodějnici přemůže. 

Stezka je určená převážně na ven k vytvoření pohádkové stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti plní úkoly a zapisují si písmenka do tajenky (hrací kartu máte součástí stezky, ale lze použít i jen papír). Absolvovat ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, na narozeninovou oslavu anebo třeba na Den dětí nebo na tábory, na dovolenou atd. 

Děti navštíví tyto pohádkové postavy: princezna, král, drak, princ, víly, kouzelník, pohádkový dědeček, bílá paní, čarodějnice
Součástí STEZKY je:

  • 10 stanovišť

  • 1 list se 4 kartičkami k zapisování písmenek z tajenky

  • 1 list A4 sloužící jako diplom za splnění stezky

  • návod na výrobu a tipy


PŘÍPRAVA STEZKY

Příprava stezky není náročná, stačí vytisknout, rozmístit, připravit dětem závěrečný poklad dle instrukcí, rozdat hrací karty a můžete se pustit do luštění. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který třeba někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo  stezku vytvořit doma.

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ i ZŠ  a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů pro pedagogicko-didaktický proces. Úkoly jsou tvořeny zábavně - naučnou formou.

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

419327
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Posíláme adventní kalendář ZDARMA do emailu. Najdete v něm spoustu informací o Vánocích a vánočních tradicích, kouzelné
0.00 Kč
14484
Český jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
SADA MALÝ OBJEVITEL - PALEONTOLOG/DINOSAUŘI je sada vytvořená pro děti, které rády zkoumají svět kolem sebe, pídí se po
120.00 Kč
70880
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Posíláme adventní kalendář ZDARMA do emailu. Najdete v něm spoustu informací o Vánocích a vánočních tradicích, kouzelné
0.00 Kč
38716
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Pohádková stezka (bojovka) Z POHÁDKY DO POHÁDKY. Hra je určená převážně k hraní venku k vytvoření pohádkové stezky s
105.00 Kč
STEZKA ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ STEZKA ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ
ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ Pohádková stezka s úkoly ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ  přivede děti do zakletého království, které začarovala mocná čarodějnice. Děti budou mít za úkol království osvobodit tak, že od každé pohádkové postavy za splnění úkolu dostanou jedno písmeno mocného kouzelného zaklínadla, které čarodějnici přemůže.  Stezka je určená převážně na ven k vytvoření pohádkové stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti plní úkoly a zapisují si písmenka do tajenky (hrací kartu máte součástí stezky, ale lze použít i jen papír). Absolvovat ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, na narozeninovou oslavu anebo třeba na Den dětí nebo na tábory, na dovolenou atd.  Děti navštíví tyto pohádkové postavy: princezna, král, drak, princ, víly, kouzelník, pohádkový dědeček, bílá paní, čarodějnice Součástí STEZKY je: 10 stanovišť 1 list se 4 kartičkami k zapisování písmenek z tajenky 1 list A4 sloužící jako diplom za splnění stezky návod na výrobu a tipy PŘÍPRAVA STEZKY Příprava stezky není náročná, stačí vytisknout, rozmístit, připravit dětem závěrečný poklad dle instrukcí, rozdat hrací karty a můžete se pustit do luštění. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který třeba někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo  stezku vytvořit doma. Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ i ZŠ  a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů pro pedagogicko-didaktický proces. Úkoly jsou tvořeny zábavně - naučnou formou.
UUCZ-316775
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Pohádky
95.00