DEN MATEK - obrázková stezka

Počet stran:
25
Velikost: 1.46 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 9. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje dvě verze obrázkové stezky - pro malé děti a čtenáře. 

Pro malé děti dáte k rozmístěným obrázkům vždy jednu barvu pastelky nebo razítko. Děti postupně obrázkové karty musí najít a na hrací kartě do kolonky vedle obrázku označit pastelkou nebo razítkem nalezení této určité karty.

Pro čtenáře dáte k rozmístěným obrázkům psací potřebu. Děti postupně obrázkové karty nalézají a na hrací kartě do kolonky vedle obrázku píší písmeno, které je na nalezené obrázkové kartě. Z těchto písmen vznikne tajenka (Dárek pro maminku).

Na konci souboru naleznete jednoduché přání/obrázek pro maminku. Toto přání můžete využít na konci stezky jako dárek pro maminku. Budou-li děti chodit ze stezky postupně, vyplníte vybarvováním čas.

Schováte-li obrázkové karty opravdu pečlivě, může stezka trvat klidně hodinu. Já osobně využívám školní zahradu, takže nám samostatná stezka trvá 20 minut. Děti chodí ve dvojicích postupně a tak jak přicházejí, vybarvují přáníčko. 

Další produkty od autora Daniela Mrázková

146635
Nezařazené k předmětu
Diář učitelský
Zápisník je určený pro učitele a učitelky mateřských škol. Je univerzální, není určený pouze pro jeden daný školní rok
59.00 Kč
64573
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Kolíčkování
K jakému ročnímu období patří obrázek? Správnou odpověď vyznač kolíčkem, sponkou nebo žetonem. Celkem 60 karet. Možnost
30.00 Kč
15152
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Lapbook
Soubor je sestaven z 33 stran, na kterých naleznete: Motivační pohádka Nabídka pohybových her a cvičení Pracovní listy
30.00 Kč
33039
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Tento kvíz obsahuje sedm otázek a je připraven pro distanční výuku dětí 1.stupně základní školy. Já sdílím jednotlivé
40.00 Kč
DEN MATEK - obrázková stezka DEN MATEK - obrázková stezka
Soubor obsahuje dvě verze obrázkové stezky - pro malé děti a čtenáře.  Pro malé děti dáte k rozmístěným obrázkům vždy jednu barvu pastelky nebo razítko. Děti postupně obrázkové karty musí najít a na hrací kartě do kolonky vedle obrázku označit pastelkou nebo razítkem nalezení této určité karty. Pro čtenáře dáte k rozmístěným obrázkům psací potřebu. Děti postupně obrázkové karty nalézají a na hrací kartě do kolonky vedle obrázku píší písmeno, které je na nalezené obrázkové kartě. Z těchto písmen vznikne tajenka (Dárek pro maminku). Na konci souboru naleznete jednoduché přání/obrázek pro maminku. Toto přání můžete využít na konci stezky jako dárek pro maminku. Budou-li děti chodit ze stezky postupně, vyplníte vybarvováním čas. Schováte-li obrázkové karty opravdu pečlivě, může stezka trvat klidně hodinu. Já osobně využívám školní zahradu, takže nám samostatná stezka trvá 20 minut. Děti chodí ve dvojicích postupně a tak jak přicházejí, vybarvují přáníčko. 
UUCZ-33173
Nezařazené k předmětu>Venkovní stezky, aktivity>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>Den matek, Den otců
35.00