Stezka - Maminky zvířátek (svátek matek)

Počet stran:
18
Velikost: 21.35 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 6. 2022
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Stezka má dvě využití

Ke Dni matek – obsahuje úkoly, které budou děti společně plnit s rodiči, nebo jinou milovanou osobou.

Zpestření ve škole MŠ, ŠD – karty obsahují i pohybové úkoly související s tátou zvířete. (Úkoly pro rodiče plnit nemusíte.)

Stezka obsahuje 14 karet + dva bonusové úkoly. Na každé z nich je otázka: Jak se říká mamince ….? – obrázek, čtverečky a 2 úkoly. Odpověď na otázku se musí vejít do čtverečků (podobně jako u křížovky, písmeno „ch“ náleží jednomu okénku) a písmenko, které vyjde v modrém čtverečku, si děti musí někde poznačit. Na konci jim z těchto písmen vyjde tajenka.

Jsou zde dva druhy úkolů:

Modré úkoly jsou pohybové, které souvisí s tátou zvířat na obrázku.

Růžové úkoly jsou pro rodiče s dětmi. Budou je plnit spolu.

 

Bonusové úkoly :

Tyto úkoly můžete upravit dle Vašich potřeb, anebo je nepoužít vůbec.

  1. Namalujte společně křídou obrázek – potřebujete prostor, kde se bude dát malovat křídami, a dále dejte k dispozici křídy na malování. (Nebo můžete uvést v letáčku, že si děti mají křídy donést samy.)
  2. Natrhejte si malou kytičku do vázy – tento bonusový úkol je vhodný pokud máte k dispozici prostor s planě rostoucími květinami.

Můžete také drobně upravit kartu a vytvořit několik papírových kytiček na špejli, kterou si pak děti s rodiči vezmou domů.

 

Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k vašim úpravám.

Doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, Vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod.

Pozn. Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak.

 

Realizace stezky:

Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty - dodržujte pořadí. Na závěr umístěte závěrečnou kartu. A následně můžete využít i bonusových úkolů.

 

Pokud budou děti správně luštit, vyjde jim tajenka – KVĚTEN LÁSKY ČAS

Další produkty od autora Táborovky - Kateřina Hladišová

92846
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
Seznam jednotlivých úkolů barevná varianta - 25 listů + 5 označených pracovních listů lze využít k distanční výuce
40.00 Kč
10125
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Popis, co do kterých kontejnerů patří a co ne Podklady pro další činnosti související s tříděním odpadu. Děti se dozví
0.00 Kč
135351
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pexeso
Třísložkové karty jsou vhodné pro práci s různě starými dětmi (malými i mladší školáci). Velikost 3 složkových karet s
45.00 Kč
53151
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Písničky, básničky
Podklady pro tvorbu stezky, díky které si děti zopakují lidové písničky a také si zacvičí. Stezka se skládá ze 14 karet
60.00 Kč
Stezka - Maminky zvířátek (svátek matek) Stezka - Maminky zvířátek (svátek matek)
Stezka má dvě využití Ke Dni matek – obsahuje úkoly, které budou děti společně plnit s rodiči, nebo jinou milovanou osobou. Zpestření ve škole MŠ, ŠD – karty obsahují i pohybové úkoly související s tátou zvířete. (Úkoly pro rodiče plnit nemusíte.) Stezka obsahuje 14 karet + dva bonusové úkoly. Na každé z nich je otázka: Jak se říká mamince ….? – obrázek, čtverečky a 2 úkoly. Odpověď na otázku se musí vejít do čtverečků (podobně jako u křížovky, písmeno „ch“ náleží jednomu okénku) a písmenko, které vyjde v modrém čtverečku, si děti musí někde poznačit. Na konci jim z těchto písmen vyjde tajenka. Jsou zde dva druhy úkolů: Modré úkoly jsou pohybové, které souvisí s tátou zvířat na obrázku. Růžové úkoly jsou pro rodiče s dětmi. Budou je plnit spolu.   Bonusové úkoly : Tyto úkoly můžete upravit dle Vašich potřeb, anebo je nepoužít vůbec. Namalujte společně křídou obrázek – potřebujete prostor, kde se bude dát malovat křídami, a dále dejte k dispozici křídy na malování. (Nebo můžete uvést v letáčku, že si děti mají křídy donést samy.) Natrhejte si malou kytičku do vázy – tento bonusový úkol je vhodný pokud máte k dispozici prostor s planě rostoucími květinami. Můžete také drobně upravit kartu a vytvořit několik papírových kytiček na špejli, kterou si pak děti s rodiči vezmou domů.   Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k vašim úpravám. Doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, Vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod. Pozn. Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak.   Realizace stezky: Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty - dodržujte pořadí. Na závěr umístěte závěrečnou kartu. A následně můžete využít i bonusových úkolů.   Pokud budou děti správně luštit, vyjde jim tajenka – KVĚTEN LÁSKY ČAS
UUCZ-33399
Nezařazené k předmětu>Venkovní stezky, aktivity>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Den matek, Den otců>Živočichové
60.00