DIPLOMY

Počet stran:
44
Velikost: 21.53 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 6. 2022
Sdílet:

Pozitivní hodnocení je velmi důležité pro každého žáčka. V nabídce sady těchto originálních a vtipných oceněním plných superlativů se určitě najdete diplom i pro malé zlobivce. Jakmile žácci obdrží diplom, určitě se budou usmívat a budou mít velikánskou radost.

Sada obsahuje 22 diplomů (11 pro chlapce a 11 pro dívky) ve variantě celobarevné nebo ve variantě economy tisk (v případě, že byste chtěly šetřit barvy v tiskárně) ve formátu PDF.

 Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci.

Další produkty od autora Veronika Golden

5342
Český jazyk
3., 4., 5.
Přehled učiva
Přehled učiva pádových otázek v atraktivním designu. Materiál slouží jako přehled učiva nebo jako výzdoba na zeď
30.00 Kč
277999
Český jazyk - čtení
2., 3., 4.
Pracovní listy
Jan Amos Komenský, také známý jako "učitel národů", byl jedním z nejvýznamnějších myslitelů a pedagogů v dějinách
35.00 Kč
10289
Český jazyk - gramatika
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
23 karet k výuce slovních druhů v atraktivním designu. Číslo slovního druhu, název slovního druhu a 2 skupiny slovních
33.00 Kč
10101
Český jazyk - gramatika
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Materiál slouží jako přehled učiva nebo jako výzdoba na zeď, nástěnku či na tabuli v atraktivním designu. Digitální sada
45.00 Kč
DIPLOMY DIPLOMY
Pozitivní hodnocení je velmi důležité pro každého žáčka. V nabídce sady těchto originálních a vtipných oceněním plných superlativů se určitě najdete diplom i pro malé zlobivce. Jakmile žácci obdrží diplom, určitě se budou usmívat a budou mít velikánskou radost. Sada obsahuje 22 diplomů (11 pro chlapce a 11 pro dívky) ve variantě celobarevné nebo ve variantě economy tisk (v případě, že byste chtěly šetřit barvy v tiskárně) ve formátu PDF.  Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci.
UUCZ-5501
Nezařazené k předmětu>>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
95.00