EMOCE - karty

Téma:
Počet stran:
6
Velikost: 4.71 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2022
Sdílet:

 

Výuková pomůcka EMOCE – karty obsahuje celkem 28 karet s obrázky různých emocí.

Děti se podle karet učí, co jednotlivé obrázky/emoce znamenají, jak se správně jmenují. Mohou vybírat emoce, které zrovna cítí, nebo které znají ze svého okolí. Lze s nimi pak lépe o jednotlivých stavech, náladách a chování hovořit.

Děti také mohou podle obrázků emoce předstírat – hrát je, mohou si je kreslit nebo je třídit na pozitivní, negativní a neutrální.

Z 28 karet je 14 karet dívčích a 14 chlapeckých. Ty se dají přiřazovat k sobě, zobrazují stejnou emoci. Karty se tak mohou použít i jako hra PEXESO. Hledá se k sobě stejná dvojice emocí v podobě děvče + chlapec.

Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku.

Po vytištění dvou sad lze tyto KARTY využít i jako TŘÍSLOŽKOVÉ /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele. 

Velikost karet s textem je 10 x 7,5 cm.

 

Návod na použití:

Soubor stačí vytisknout a rozstříhat. Před střihem lze tisk laminovat.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

278588
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pexeso
Určitě znáte klasické pexeso. Co si ho trochu zpestřit nebo obměnit? Máme pro vás v jednom materiálu hned 2 různé
25.00 Kč
18326
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti přiřazují trpaslíky na správné místo u stolu. Barva oblečení /čepička, halenka, kalhoty/ musí souhlasit se
25.00 Kč
21002
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti se učí počty do 10.
25.00 Kč
17074
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Děti přiřazují jednotlivé čtverečky na kartu tak, aby doplnily obrázek. Připevňují ho k podkladu suchým zipem. Vše je
25.00 Kč
EMOCE - karty EMOCE - karty
  Výuková pomůcka EMOCE – karty obsahuje celkem 28 karet s obrázky různých emocí. Děti se podle karet učí, co jednotlivé obrázky/emoce znamenají, jak se správně jmenují. Mohou vybírat emoce, které zrovna cítí, nebo které znají ze svého okolí. Lze s nimi pak lépe o jednotlivých stavech, náladách a chování hovořit. Děti také mohou podle obrázků emoce předstírat – hrát je, mohou si je kreslit nebo je třídit na pozitivní, negativní a neutrální. Z 28 karet je 14 karet dívčích a 14 chlapeckých. Ty se dají přiřazovat k sobě, zobrazují stejnou emoci. Karty se tak mohou použít i jako hra PEXESO. Hledá se k sobě stejná dvojice emocí v podobě děvče + chlapec. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad lze tyto KARTY využít i jako TŘÍSLOŽKOVÉ /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele.  Velikost karet s textem je 10 x 7,5 cm.   Návod na použití: Soubor stačí vytisknout a rozstříhat. Před střihem lze tisk laminovat.
UUCZ-7789
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Třísložkové karty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Emoce
35.00