Generátor faktur pro doučovatele a lektory

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 171.29 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 10. 2023
Sdílet:

Automatický generátor faktur pro doučovatele a lektory v programu Google Tabulky. Na základě zapsaných hodin systém automaticky vyplní fakturu za dané období, vygeneruje ji ve formátu PDF a odešle ji emailem.

Pokud doučujete soukromě nebo se živíte např. jako lektor nebo lektorka jazyků, čeká Vás spousta administrace, která ubírá učitelům velké množství času a energie. Než jsem si vytvořila automatický systém v Google Tabulky, trávila jsem často i několik hodin měsíčně vystavováním faktur, psaním emailů a přikládáním příloh. Nyní mi stejná práce zabere jen několik minut, nejsem tolik ve stresu a nestává se mi, že bych fakturu poslala omylem někomu jinému.

Každý den si všechny odučené hodiny zapíši do tabulky (datum, jméno doučovaného, jméno fakturované osoby, o jaké doučování šlo, čas a cenu). Většinu položek vybírám ze seznamu, takže skoro nic nemusím psát a zabere mi to jen chviličku.

Když chci vystavit fakturu, vyberu ze seznamu fakturovanou osobu a období, za které chci fakturu vystavit, a celá faktura se vyplní sama. Pak kliknu na tlačítko Exportovat fakturu, program vygeneruje fakturu v PDF, uloží ji do složky na Disku Google, odešle ji emailem klientovi a přidá řádek do přehledu faktur.

Jakmile klient zaplatí, poznačím si do přehledu faktur datum a mám okamžitý přehled, která faktura byla zaplacena, která ještě ne a která už je po splatnosti. Na záložce Přehled příjmů se automaticky sčítají faktury vydané v určitém měsíci a je tam i prostor pro zaznamenání dalších příjmů, např. z prodeje materiálů na UčiteléUčitelům. :)

V průvodním dopise najdete podrobný návod, jak si systém zkopírovat na svůj vlastní Disk Google a jak celý systém nastavit krok za krokem.

Další produkty od autora Jana Bránecká

319345
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Praktický a krásně ilustrovaný Školní diář pro rok 2023/2024 si snadno vytisknete a vyrobíte doma. Školní diář je
65.00 Kč
107625
Grafomotorika
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Příprava na psaní je vzdělávací materiál pro MŠ a 1. třídu ZŠ. 25 pracovních listů s grafomotorickými cvičeními pro
45.00 Kč
75627
Matematika
1.
Didaktické hry
Sčítací proužky je vzdělávací materiál pro 1. třídu ZŠ. Sčítací proužky umožní dětem vizuálně rozklad čísel při sčítání
40.00 Kč
314921
Informatika
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Hardware - části počítače je vzdělávací materiál pro ZŠ. Editovatelný pracovní list Části počítače je určen žákům 2
30.00 Kč
Generátor faktur pro doučovatele a lektory Generátor faktur pro doučovatele a lektory
Automatický generátor faktur pro doučovatele a lektory v programu Google Tabulky. Na základě zapsaných hodin systém automaticky vyplní fakturu za dané období, vygeneruje ji ve formátu PDF a odešle ji emailem. Pokud doučujete soukromě nebo se živíte např. jako lektor nebo lektorka jazyků, čeká Vás spousta administrace, která ubírá učitelům velké množství času a energie. Než jsem si vytvořila automatický systém v Google Tabulky, trávila jsem často i několik hodin měsíčně vystavováním faktur, psaním emailů a přikládáním příloh. Nyní mi stejná práce zabere jen několik minut, nejsem tolik ve stresu a nestává se mi, že bych fakturu poslala omylem někomu jinému. Každý den si všechny odučené hodiny zapíši do tabulky (datum, jméno doučovaného, jméno fakturované osoby, o jaké doučování šlo, čas a cenu). Většinu položek vybírám ze seznamu, takže skoro nic nemusím psát a zabere mi to jen chviličku. Když chci vystavit fakturu, vyberu ze seznamu fakturovanou osobu a období, za které chci fakturu vystavit, a celá faktura se vyplní sama. Pak kliknu na tlačítko Exportovat fakturu, program vygeneruje fakturu v PDF, uloží ji do složky na Disku Google, odešle ji emailem klientovi a přidá řádek do přehledu faktur. Jakmile klient zaplatí, poznačím si do přehledu faktur datum a mám okamžitý přehled, která faktura byla zaplacena, která ještě ne a která už je po splatnosti. Na záložce Přehled příjmů se automaticky sčítají faktury vydané v určitém měsíci a je tam i prostor pro zaznamenání dalších příjmů, např. z prodeje materiálů na UčiteléUčitelům. :) V průvodním dopise najdete podrobný návod, jak si systém zkopírovat na svůj vlastní Disk Google a jak celý systém nastavit krok za krokem.
UUCZ-390593
Nezařazené k předmětu>Ostatní
149.00