Generátor faktur pro doučovatele a lektory

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 171.29 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 10. 2023
Cena:
149 Kč vč. DPH
Sdílet:

Automatický generátor faktur pro doučovatele a lektory v programu Google Tabulky. Na základě zapsaných hodin systém automaticky vyplní fakturu za dané období, vygeneruje ji ve formátu PDF a odešle ji emailem.

Pokud doučujete soukromě nebo se živíte např. jako lektor nebo lektorka jazyků, čeká Vás spousta administrace, která ubírá učitelům velké množství času a energie. Než jsem si vytvořila automatický systém v Google Tabulky, trávila jsem často i několik hodin měsíčně vystavováním faktur, psaním emailů a přikládáním příloh. Nyní mi stejná práce zabere jen několik minut, nejsem tolik ve stresu a nestává se mi, že bych fakturu poslala omylem někomu jinému.

Každý den si všechny odučené hodiny zapíši do tabulky (datum, jméno doučovaného, jméno fakturované osoby, o jaké doučování šlo, čas a cenu). Většinu položek vybírám ze seznamu, takže skoro nic nemusím psát a zabere mi to jen chviličku.

Když chci vystavit fakturu, vyberu ze seznamu fakturovanou osobu a období, za které chci fakturu vystavit, a celá faktura se vyplní sama. Pak kliknu na tlačítko Exportovat fakturu, program vygeneruje fakturu v PDF, uloží ji do složky na Disku Google, odešle ji emailem klientovi a přidá řádek do přehledu faktur.

Jakmile klient zaplatí, poznačím si do přehledu faktur datum a mám okamžitý přehled, která faktura byla zaplacena, která ještě ne a která už je po splatnosti. Na záložce Přehled příjmů se automaticky sčítají faktury vydané v určitém měsíci a je tam i prostor pro zaznamenání dalších příjmů, např. z prodeje materiálů na UčiteléUčitelům. :)

V průvodním dopise najdete podrobný návod, jak si systém zkopírovat na svůj vlastní Disk Google a jak celý systém nastavit krok za krokem.

Další produkty od autora Jana Bránecká

98510
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Materiál Duhové číslice je určen dětem v MŠ a slouží k procvičování grafomotoriky, počítání, stříhání a lepení. Materiál
30.00 Kč
112114
Biologie
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pexeso s výběrem 32 druhů ptáků, kteří u nás přezimují nebo se vrací brzy z jara. V jarních měsících lze ptáky dobře
35.00 Kč
161736
Matematika
1.
Didaktické hry
Více než 850 interaktivních kartiček ( flashcards ) pro aplikaci Anki a papírová verze Montessori červeno-modrých
40.00 Kč
258170
Matematika
3., 4.
Pracovní listy
30 pracovních listů na procvičování sčítání a odčítání do 100 a malou násobilku obsahuje celkem 1 800 příkladů. Pracovní
45.00 Kč
Generátor faktur pro doučovatele a lektory Generátor faktur pro doučovatele a lektory
Automatický generátor faktur pro doučovatele a lektory v programu Google Tabulky. Na základě zapsaných hodin systém automaticky vyplní fakturu za dané období, vygeneruje ji ve formátu PDF a odešle ji emailem. Pokud doučujete soukromě nebo se živíte např. jako lektor nebo lektorka jazyků, čeká Vás spousta administrace, která ubírá učitelům velké množství času a energie. Než jsem si vytvořila automatický systém v Google Tabulky, trávila jsem často i několik hodin měsíčně vystavováním faktur, psaním emailů a přikládáním příloh. Nyní mi stejná práce zabere jen několik minut, nejsem tolik ve stresu a nestává se mi, že bych fakturu poslala omylem někomu jinému. Každý den si všechny odučené hodiny zapíši do tabulky (datum, jméno doučovaného, jméno fakturované osoby, o jaké doučování šlo, čas a cenu). Většinu položek vybírám ze seznamu, takže skoro nic nemusím psát a zabere mi to jen chviličku. Když chci vystavit fakturu, vyberu ze seznamu fakturovanou osobu a období, za které chci fakturu vystavit, a celá faktura se vyplní sama. Pak kliknu na tlačítko Exportovat fakturu, program vygeneruje fakturu v PDF, uloží ji do složky na Disku Google, odešle ji emailem klientovi a přidá řádek do přehledu faktur. Jakmile klient zaplatí, poznačím si do přehledu faktur datum a mám okamžitý přehled, která faktura byla zaplacena, která ještě ne a která už je po splatnosti. Na záložce Přehled příjmů se automaticky sčítají faktury vydané v určitém měsíci a je tam i prostor pro zaznamenání dalších příjmů, např. z prodeje materiálů na UčiteléUčitelům. :) V průvodním dopise najdete podrobný návod, jak si systém zkopírovat na svůj vlastní Disk Google a jak celý systém nastavit krok za krokem.
UUCZ-390593
Nezařazené k předmětu>Ostatní
149.00