Absolutní hodnota - generátory na úvod celých čísel

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
66
Velikost: 890.04 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2022
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Generátor tvořící tabulky na otestování celých čísel, opačných čísel a absolutní hodnoty čísla. Dále slovní úlohy s přepisem do tabulek, počty s absolutní hodnotou a úlohy na řazení. Podívejte se do příloh do obrázků.

Zakoupíte dokument v ms excel, který generuje při každém otevření novou sadu testů a otázek. Součástí dokumentu jsou:

  • Tabulky, které trénují problematiku celého čísla, čísla opačného a absolutní hodnoty čísla. Tyto tabulky jsou na prvním a druhém listu. Na prvním listu jsou všechny tabulky stejné, na druhém se všechny odlišují. Tím můžete materiál použít pro otestování znalostí a k oznámkování, tak k procvičení během hodin.
  • Sadu slovních úloh, které trénují výpočty s celými čísly a přestup výpočtů přes nulu. Jedná se o slovní úlohy, ve kterých žáci zanášejí hodnoty ve stupních Celsia do tabulky podle slovního zadání, zůstatek na kreditním účtu a výpočty odchylky ve výdajích domácnosti. Každý list se slovními úlohami je ve dvou vyhotoveních. První list je vždy koncipován tak, že jsou všechny úlohy stejné. Ve druhém listu se liší.
  • Dva listy na počty s absolutní hodnotou. Tedy sčítání, odčítání, násobení a dělení čísel v absolutní hodnotě. První list obsahuje stejné testy, druhý list ve verzi A a B.
  • Poslední list je věnován vzestupnému a sestupnému řazení čísel k seřazení.

Hlavně mějte na paměti, že jste zakoupili generátor. Tedy máte nekonečné množství různých testů. A to je na tom to nejlepší. Zároveň v dokumentu najdete pět již vygenerovaných souborů v .pdf, pokud se nechcete zabývat excelem.

Další produkty od autora Jan Bratt

249246
Matematika
2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V tomto materiálu naleznete dvacet stran vystřihovacího srdce. Srdce je rozstřiháno na malé kostičky (a jiné tvary) a ty
35.00 Kč
177052
Fyzika
7., 8.
Testy a písemky
Získejte nekonečné množství testů na mechanickou práci a tíhovou sílu a vše potřebné, co potřebujete k domácí přípravě
29.00 Kč
253822
Matematika
3., 4., 5.
Didaktické hry
V materiálu naleznete obdélníkovanou, což je hra využívající dvě kostky k tvorbě obdélníků a procvičení výpočtů jejich
29.00 Kč
247742
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál, který se zaměřuje na procvičení početních operací zábavnou formou osmisměrek. Získáte dva dokumenty. První
25.00 Kč
Absolutní hodnota - generátory na úvod celých čísel Absolutní hodnota - generátory na úvod celých čísel
Generátor tvořící tabulky na otestování celých čísel, opačných čísel a absolutní hodnoty čísla. Dále slovní úlohy s přepisem do tabulek, počty s absolutní hodnotou a úlohy na řazení. Podívejte se do příloh do obrázků. Zakoupíte dokument v ms excel, který generuje při každém otevření novou sadu testů a otázek. Součástí dokumentu jsou: Tabulky, které trénují problematiku celého čísla, čísla opačného a absolutní hodnoty čísla. Tyto tabulky jsou na prvním a druhém listu. Na prvním listu jsou všechny tabulky stejné, na druhém se všechny odlišují. Tím můžete materiál použít pro otestování znalostí a k oznámkování, tak k procvičení během hodin. Sadu slovních úloh, které trénují výpočty s celými čísly a přestup výpočtů přes nulu. Jedná se o slovní úlohy, ve kterých žáci zanášejí hodnoty ve stupních Celsia do tabulky podle slovního zadání, zůstatek na kreditním účtu a výpočty odchylky ve výdajích domácnosti. Každý list se slovními úlohami je ve dvou vyhotoveních. První list je vždy koncipován tak, že jsou všechny úlohy stejné. Ve druhém listu se liší. Dva listy na počty s absolutní hodnotou. Tedy sčítání, odčítání, násobení a dělení čísel v absolutní hodnotě. První list obsahuje stejné testy, druhý list ve verzi A a B. Poslední list je věnován vzestupnému a sestupnému řazení čísel k seřazení. Hlavně mějte na paměti, že jste zakoupili generátor. Tedy máte nekonečné množství různých testů. A to je na tom to nejlepší. Zároveň v dokumentu najdete pět již vygenerovaných souborů v .pdf, pokud se nechcete zabývat excelem.
UUCZ-185849
Matematika>Testy a písemky>7.
29.00