Holka nebo kluk, uděláme kruh

Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 1.54 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 10. 2022
Cena:
0 Kč vč. DPH
Sdílet:

Komunitní a diskuzní kruh jsou nedílnou součástí činností v mateřské škole. Někdy je lze využívat k různým tématům, jindy jimi lze vyplnit volnou chvíli. 

Tento soubor obsahuje 30 otázek, díky kterým můžete s dětmi rozpoutat velice zajímavé diskuze a dozvědět se zajímavé informace. Některé odpovědi vás pobaví, jiné donutí k zamyšlení. Paní učitelka může odpovědi zapisovat a poté jimi např. doplnit nástěnku nebo portfolio dítěte. Poslední prázdný list slouží k Vašim vlastním otázkám, fantazii se meze nekladou. 

Otázky slouží k vystřižení, ideálně zalaminování pro lepší manipulaci. Můžete je uložit do košíčku, krabičky nebo nalepit na špachtle a děti mohou otázky losovat. 

Další produkty od autora mama a Mia

207661
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor s vlastní ilustrací k rozeznávání barev a rozvoji slovní zásoby. Pomůcka je určena k tisku, laminaci a vystřižení
0.00 Kč
171183
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Děti budou pomocí aktivit v tomto souboru rozvíjet jemnou motoriku a grafomotoriku, barvocit, koordinaci ruky a oka
70.00 Kč
166281
Nezařazené k předmětu
Diář učitelský
Zápisník určený učitelkám mateřských škol (učitelé jistě prominou). Je univerzální, není pouze na jeden konkrétní školní
60.00 Kč
172777
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Diagnostika dítěte je velice důležitý nástroj k poznání dítěte, jeho silných i slabých stránek. Je završena v podobě
0.00 Kč
Holka nebo kluk, uděláme kruh Holka nebo kluk, uděláme kruh
Komunitní a diskuzní kruh jsou nedílnou součástí činností v mateřské škole. Někdy je lze využívat k různým tématům, jindy jimi lze vyplnit volnou chvíli.  Tento soubor obsahuje 30 otázek, díky kterým můžete s dětmi rozpoutat velice zajímavé diskuze a dozvědět se zajímavé informace. Některé odpovědi vás pobaví, jiné donutí k zamyšlení. Paní učitelka může odpovědi zapisovat a poté jimi např. doplnit nástěnku nebo portfolio dítěte. Poslední prázdný list slouží k Vašim vlastním otázkám, fantazii se meze nekladou.  Otázky slouží k vystřižení, ideálně zalaminování pro lepší manipulaci. Můžete je uložit do košíčku, krabičky nebo nalepit na špachtle a děti mohou otázky losovat. 
UUCZ-195796
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Emoce>Sebehodnocení
0.00