Hrátky se slovy

Téma:
Počet stran:
32
Velikost: 29.62 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 3. 2024
Sdílet:

Jedná se o brožuru, ve které naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění k tématu HRÁTKY SE SLOVY.

V souboru najdete: přiřazení dvojic, které k sobě patří (nůž a vidlička), přiřazování slov, které začínají na stejnou hlásku, vytleskávání slov na slabiky a zapsání počtu slabik pomocí vykreslení teček, zdrobněliny, přiřazování, co se z čeho vyrábí, přiřazování stejného slova, které má jiný význam, název, opis a slabiky a další viz. průvodní list. 

Děti si rozvíjí: 

V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání. 

V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování. 

V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky. 

V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu.

V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se slovy, abecedou, rýmy apod. 

 

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora Náměty do školky

497888
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra já mám - kdo má k tématu JARO, slouží k rozvoji poznávání, komunikačních dovedností, spolupráce a dodržování herních
30.00 Kč
480923
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Přípravy hodiny/lekce
Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu na téma VALENTÝN. Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm, aby se
35.00 Kč
327084
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra já mám - kdo má k tématu Prázdniny - léto, která slouží k rozvoji poznávání, komunikačních dovedností, spolupráce a
30.00 Kč
524389
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Jedná se o soubor ve kterém naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění a činnosti k tématu DEN ZEMĚ
48.00 Kč
Hrátky se slovy Hrátky se slovy
Jedná se o brožuru, ve které naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění k tématu HRÁTKY SE SLOVY. V souboru najdete: přiřazení dvojic, které k sobě patří (nůž a vidlička), přiřazování slov, které začínají na stejnou hlásku, vytleskávání slov na slabiky a zapsání počtu slabik pomocí vykreslení teček, zdrobněliny, přiřazování, co se z čeho vyrábí, přiřazování stejného slova, které má jiný význam, název, opis a slabiky a další viz. průvodní list.  Děti si rozvíjí:  V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání.  V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování.  V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky.  V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu. V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se slovy, abecedou, rýmy apod.    Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-512029
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Přehled učiva>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Abeceda
49.00