KARNEVALOVÉ KRÁTKOHRÁTKY – veselé pohybové aktivity

Počet stran:
18
Velikost: 1.4 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 12. 2023
Sdílet:

Pdf soubor Karnevalové krátkohrátky nabízí inspiraci na zábavné kontaktní a pohybové hry s dětmi, nejen v karnevalovém veselí. 

Materiál Karnevalové krátkohrátky obsahuje zábavné pohybové a kontaktní hry, které můžete zařadit v tematickém karnevalovém týdnu, ale věřím, že aktivity využijete i v průběhu celého školního roku. Karnevalové veselí je hlavně o radosti, smíchu a zábavě, kterou si můžete s dětmi užít při hře Na mrak Bonboňák, projedete se Prapodivnou mašinkou, která vám vykouzlí různé nálady a poté můžete zkusit dojít až k Rozchechtanému pařezu, se kterým se budete chechtat ještě dlouho po hře! :) 

Stejně tak, jako ke karnevalu patří masky, tak i zábavné hry, které se jistě hodí mít vždy po ruce. 

Rozvíjíme pozitivní náladu ve skupině, podporujeme vzájemné vztahy mezi dětmi, rozvíjíme pohybové dovednosti, smyslové vnímání, zrakové a sluchové vnímání, fantazii, představivost. 

Výukový – vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

Dítě a jeho tělo: 

  • uvědomění si vlastního těla
  • rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky
  • osvojení si poznatků o těle a jeho zdraví, o pohybových činnostech a jejich kvalitě

Dítě a společnost: 

  • seznamování se světem lidí, kultury, umění, osvojení si základních poznatků o prostředí, v němž dítě žije

podporujeme kompetence k učení: má elementární poznatky o světě lidí, kultury, přírody i techniky, který dítě obklopuje, o jeho rozmanitostech a proměnách; orientuje se v řádu a dění v prostředí, ve kterém žije

Notové zápisy psané rukou.

celkový počet stran: 18

 

Obsah: 

1. Jede myška na kole (pohybová hra)

2. Dobrý den (pohybová hra s písničkou, kontaktní hra- podporujeme vazby mezi dětmi)

3. Když máš chuť a náladu (pohybová hra s míčky, procvičujeme prostorovou orientaci)

4. Prapodivná mašinka (pohybová hra, kontaktní hra- rozvíjíme pozitivní náladu ve třídě- učíme se rozpoznávat jednotlivé druhy emocí)

5. Ruka sem (kontaktní hra)

6. Rychle, uteč! (pohybová hra, poznáváme různé druhy materiálů)

7. Kosáci (pohybová hra)

8. Rozchechtaný pařez (pohybová hra)

9. Lentilky (pohybová hra, procvičujeme barvy, pozornost, sluchové vnímání)

10.Mrak Bonboňák (pohybová hra, procvičujeme sluchové vnímání, jemnou motoriku)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

318008
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
E-book JAK TO CHODÍ V MOŘI- tematický blok MOŘŠTÍ ŽIVOČICHOVÉ, MOŘE, obsahuje autorské náměty na aktivity, které jsou
175.00 Kč
60415
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA: JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST-PODZIMNÍ aktivity s LISTY a LÍSTEČKY, poskytuje
175.00 Kč
62928
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI – tematická PŘÍPRAVA na téma ZIMA A SNĚHULÁCI, obsahuje náměty na POHYBOVÉ aktivity
175.00 Kč
153830
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Písničky, básničky
MAZLÍKOVÝ TÝDEN s nejmenšími (SEZNAMOVACÍ TÝDEN), nabízí ADAPTAČNÍ aktivity pro nejmenší děti s využitím PLYŠÁKŮ-
145.00 Kč
KARNEVALOVÉ KRÁTKOHRÁTKY – veselé pohybové aktivity KARNEVALOVÉ KRÁTKOHRÁTKY – veselé pohybové aktivity
Pdf soubor Karnevalové krátkohrátky nabízí inspiraci na zábavné kontaktní a pohybové hry s dětmi, nejen v karnevalovém veselí.  Materiál Karnevalové krátkohrátky obsahuje zábavné pohybové a kontaktní hry, které můžete zařadit v tematickém karnevalovém týdnu, ale věřím, že aktivity využijete i v průběhu celého školního roku. Karnevalové veselí je hlavně o radosti, smíchu a zábavě, kterou si můžete s dětmi užít při hře Na mrak Bonboňák, projedete se Prapodivnou mašinkou, která vám vykouzlí různé nálady a poté můžete zkusit dojít až k Rozchechtanému pařezu, se kterým se budete chechtat ještě dlouho po hře! :)  Stejně tak, jako ke karnevalu patří masky, tak i zábavné hry, které se jistě hodí mít vždy po ruce.  Rozvíjíme pozitivní náladu ve skupině, podporujeme vzájemné vztahy mezi dětmi, rozvíjíme pohybové dovednosti, smyslové vnímání, zrakové a sluchové vnímání, fantazii, představivost.  Výukový – vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho tělo:  uvědomění si vlastního těla rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky osvojení si poznatků o těle a jeho zdraví, o pohybových činnostech a jejich kvalitě Dítě a společnost:  seznamování se světem lidí, kultury, umění, osvojení si základních poznatků o prostředí, v němž dítě žije podporujeme kompetence k učení: má elementární poznatky o světě lidí, kultury, přírody i techniky, který dítě obklopuje, o jeho rozmanitostech a proměnách; orientuje se v řádu a dění v prostředí, ve kterém žije Notové zápisy psané rukou. celkový počet stran: 18   Obsah:  1. Jede myška na kole (pohybová hra) 2. Dobrý den (pohybová hra s písničkou, kontaktní hra- podporujeme vazby mezi dětmi) 3. Když máš chuť a náladu (pohybová hra s míčky, procvičujeme prostorovou orientaci) 4. Prapodivná mašinka (pohybová hra, kontaktní hra- rozvíjíme pozitivní náladu ve třídě- učíme se rozpoznávat jednotlivé druhy emocí) 5. Ruka sem (kontaktní hra) 6. Rychle, uteč! (pohybová hra, poznáváme různé druhy materiálů) 7. Kosáci (pohybová hra) 8. Rozchechtaný pařez (pohybová hra) 9. Lentilky (pohybová hra, procvičujeme barvy, pozornost, sluchové vnímání) 10.Mrak Bonboňák (pohybová hra, procvičujeme sluchové vnímání, jemnou motoriku)
UUCZ-62923
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Masopust, Karneval>Zima
145.00