Komunikační kartičky - prázdniny

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
5
Velikost: 349.09 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 8. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Kartičky s otázkami na prázdniny, které jsou určené na utužení třídního kolektivu po létě a k vzájemné komunikaci.

 

Obsah materiálu 

Průvodní strana – 1 A4

4 strany A4 – 48 kartiček (ve dvou provedeních - barevné i černobílé)

 

Materiál

Materiál je určen žákům na prvním stupni ZŠ.

V materiálu naleznete 48 kartiček, které vytiskněte a rozstříhejte. 

Kartičky využijete na povzbuzení komunikace mezi vašimi žáky. Aktivita by měla rozvinout i vzájemné porozumění a utužit třídní kolektiv.

Otázky jsou navrženy na zážitky z prázdnin, tak aby se daly využít na začátku školního roku.

 

Děti by se měly usadit do kruhu a postupně si tahají kartičky a odpovídají na otázky na nich. Pokud se budou stydět odpovědět, přenechte otázku ostatním žákům, aby na ni odpověděli a dodali tak odvahu tomu, kdo si otázku vytáhl. Na odpovědi ale netrvejte. Pokud by pro žáka bylo obtížné na otázku odpovědět, nechejte ho, aby si vylosoval jinou.

Může se stát, že některá otázka zaujme další žáky. Klidně je nechejte, aby své zážitky s ostatními taky sdíleli. Můžete tak i rozvinout diskuzi mezi žáky.

Další produkty od autora Magda Cahová

55896
Matematika
2., 3., 4.
Výzdoba třídy
Jednoduchá pomůcka k výzdobě třídy i k výuce. Obsahuje 2 varianty materiálu - klasický přehled násobilky i aktivní
45.00 Kč
79899
Nezařazené k předmětu
2., 3.
Pracovní listy
Jednoduchý adventní kalendář, kterým nejen ozdobíte svou třídu, ale zároveň pro žáčky ukrývá na každý den jeden pracovní
69.00 Kč
236907
Matematika
2., 3., 4.
Pracovní listy
Tvůrčí psaní pro mladší školáky. Obsah materiálu Průvodní strana – 1 A4 1 titulní strana – 1 A4 20 pracovních listů – 20
45.00 Kč
50369
Etická výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje 24 kartiček s třídními pravidly. (6 A4) a kartu s nadpisem (1 A4) Návod Kartičky vytiskněte
35.00 Kč
Komunikační kartičky - prázdniny Komunikační kartičky - prázdniny
Kartičky s otázkami na prázdniny, které jsou určené na utužení třídního kolektivu po létě a k vzájemné komunikaci.   Obsah materiálu  Průvodní strana – 1 A4 4 strany A4 – 48 kartiček (ve dvou provedeních - barevné i černobílé)   Materiál Materiál je určen žákům na prvním stupni ZŠ. V materiálu naleznete 48 kartiček, které vytiskněte a rozstříhejte.  Kartičky využijete na povzbuzení komunikace mezi vašimi žáky. Aktivita by měla rozvinout i vzájemné porozumění a utužit třídní kolektiv. Otázky jsou navrženy na zážitky z prázdnin, tak aby se daly využít na začátku školního roku.   Děti by se měly usadit do kruhu a postupně si tahají kartičky a odpovídají na otázky na nich. Pokud se budou stydět odpovědět, přenechte otázku ostatním žákům, aby na ni odpověděli a dodali tak odvahu tomu, kdo si otázku vytáhl. Na odpovědi ale netrvejte. Pokud by pro žáka bylo obtížné na otázku odpovědět, nechejte ho, aby si vylosoval jinou. Může se stát, že některá otázka zaujme další žáky. Klidně je nechejte, aby své zážitky s ostatními taky sdíleli. Můžete tak i rozvinout diskuzi mezi žáky.
UUCZ-351421
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>Léto
30.00