Konverzační kartičky - Prázdniny

Ročník:
Téma:
Počet stran:
5
Velikost: 1.25 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 8. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA PRÁZDNINY: SDÍLEJTE, OBJEVUJTE A INSPIRUJTE SE PRÁZDNINOVÝMI ZÁŽITKY

Počet otázek:
Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vám umožní sdílet a získávat rady, vzpomínat na zážitky a prozkoumávat perspektivy týkající se návratu do školy.

Pravidla a návod:
V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit.

Témata otázek:
Otázky pokrývají různé aspekty prázdnin, včetně cestování, tradic, relaxace, cílů a inspirace.

Vzdělávací hodnota:
Tyto kartičky vám umožní zdokonalit slovní zásobu týkající se prázdnin, zlepšit schopnost vyjadřování a zapojit se do konverzací na atraktivní témata.

Cílová skupina:
Materiál je vhodný pro všechny, kteří chtějí sdílet a obohatit své prázdninové zážitky a současně se učit nové slovní zásobě.

Formát:
Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních.

Tip od autorky:
Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na [email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.

Další produkty od autora Michaela Matějovicová

394320
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Název materiálu : Skupinová Práce - Poezie Jana Nerudy: Rozvoj Citlivosti K Poezii O Materiálu : Tento vzdělávací
40.00 Kč
407977
Český jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Název materiálu: Podstatná jména: teorie i procvičování Popis materiálu: O materiálu: Tento komplexní soubor pracovních
50.00 Kč
346523
Český jazyk
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA ZIMA: OBJEVTE KOUZLO TÉTO STUDENÉ ROČNÍ DOBY Počet otázek: Materiál obsahuje 24
30.00 Kč
282107
Český jazyk
4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Hra ČEŠTIŇÁK je nová zábavná didaktická hra pro děti, kteréhokoliv věku si vyberete. Díky své flexibilitě hru mohou hrát
70.00 Kč
Konverzační kartičky - Prázdniny Konverzační kartičky - Prázdniny
KONVERZAČNÍ KARTIČKY NA TÉMA PRÁZDNINY: SDÍLEJTE, OBJEVUJTE A INSPIRUJTE SE PRÁZDNINOVÝMI ZÁŽITKY Počet otázek: Materiál obsahuje 24 interaktivních otázek, které vám umožní sdílet a získávat rady, vzpomínat na zážitky a prozkoumávat perspektivy týkající se návratu do školy. Pravidla a návod: V materiálu najdete jednoduchá pravidla, jak se s kartičkami pracuje. Tyto konverzační kartičky můžete využívat k samostatnému tréninku nebo je začlenit do skupinových aktivit. Témata otázek: Otázky pokrývají různé aspekty prázdnin, včetně cestování, tradic, relaxace, cílů a inspirace. Vzdělávací hodnota: Tyto kartičky vám umožní zdokonalit slovní zásobu týkající se prázdnin, zlepšit schopnost vyjadřování a zapojit se do konverzací na atraktivní témata. Cílová skupina: Materiál je vhodný pro všechny, kteří chtějí sdílet a obohatit své prázdninové zážitky a současně se učit nové slovní zásobě. Formát: Kartičky jsou k dispozici ve formátu PDF, který si můžete vytisknout nebo používat na elektronických zařízeních. Tip od autorky: Kartičky využívám na začátek hodin Českého jazyka a literatury, pro uvolnění napětí a rozmlouvání se. Potom společně dáváme rady danému žákovi v rámci verbální i neverbální komunikace. Žáci vždy získají malou jedničku či body pokud opravdu mluví k danému tématu. Na mém profilu najdete další konverzační kartičky na různá témata. Pokud jste to své nenašli, kontaktujte mě prosím na michaela.mat[email protected] a já vám vyrobím kartičky na míru.
UUCZ-350828
Český jazyk>Občanská výchova>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>5.>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Prázdniny
30.00