NÁPADNÍK 2

Počet stran:
94
Velikost: 6.88 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

  • Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, koordinace ruky a oka apod.), osvojení si věku přiměřených praktických dovedností
  • Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)

 

Popis

Soubor zábavných her a úkolů pro vaše děti. Stačí vytisknout, zalaminovat nebo podlepit kartonem, popř. dotvořit suchými zipy.

Prostřednictvím úkolů děti trénují paměť, jemnou motoriku a orientaci v ploše, rozeznávají velkosti daných předmětů, atd.

 

Co zde najdete:

1.    BAREVNOU PYRAMIDU (20 předloh)

2.    ZMRZLINU (16 předloh)

3.    BAREVNÉ KOLÍČKY NA RAMÍNKU (24 předloh)

4.    DOMEČEK TVARŮ (9 úkolů)

5.    ZÁBAVNÝ OBLIČEJ (2 hlavy, 9 očí, 9 úst)

6.    ŘAZENÍ TVARŮ PODLE VELIKOSTI (8 variant)

7.    hru ČLOVÍČKU, HÝBEJ SE

8.    hru PÍSMENKOVÁ

9.    OBRÁZKY ZE SIREK A VÍČEK (16 předloh)

 

Co budete k aktivitám potřebovat? To co najdete doma: barevné kolíčky, šatní ramínko, víčka od pet lahví, sirky, hrací kostku a figurky.

 

Součástí jsou stručné informace ohledně doporučeného tisku a další práce s materiálem.

Další produkty od autora Kristýna Blaščíková

26349
Hudební výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Písničky, básničky
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
66.00 Kč
29080
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pexeso
Prostřednictvím aktivit v souboru se žáci učí poznávat a fixovat jednotlivé podoby psacích a tiskacích písmen. Hry vedou
90.00 Kč
88831
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, 1., 2.
Pracovní listy
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
55.00 Kč
11414
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
70.00 Kč
NÁPADNÍK 2 NÁPADNÍK 2
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho tělo: rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, koordinace ruky a oka apod.), osvojení si věku přiměřených praktických dovedností Dítě a jeho psychika: posilování přirozených poznávacích citů (zvídavosti, zájmu, radosti z objevování apod.)   Popis Soubor zábavných her a úkolů pro vaše děti. Stačí vytisknout, zalaminovat nebo podlepit kartonem, popř. dotvořit suchými zipy. Prostřednictvím úkolů děti trénují paměť, jemnou motoriku a orientaci v ploše, rozeznávají velkosti daných předmětů, atd.   Co zde najdete: 1.    BAREVNOU PYRAMIDU (20 předloh) 2.    ZMRZLINU (16 předloh) 3.    BAREVNÉ KOLÍČKY NA RAMÍNKU (24 předloh) 4.    DOMEČEK TVARŮ (9 úkolů) 5.    ZÁBAVNÝ OBLIČEJ (2 hlavy, 9 očí, 9 úst) 6.    ŘAZENÍ TVARŮ PODLE VELIKOSTI (8 variant) 7.    hru ČLOVÍČKU, HÝBEJ SE 8.    hru PÍSMENKOVÁ 9.    OBRÁZKY ZE SIREK A VÍČEK (16 předloh)   Co budete k aktivitám potřebovat? To co najdete doma: barevné kolíčky, šatní ramínko, víčka od pet lahví, sirky, hrací kostku a figurky.   Součástí jsou stručné informace ohledně doporučeného tisku a další práce s materiálem.
UUCZ-4471
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika
75.00