Odměny pro žáky - Zlatý kupón

Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
2
Velikost: 486.53 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 12. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Nevíte, co nadělit dětičkám k Vánocům? Nebo byste jen rádi nějakou motivaci a odměnu? Zlatý kupón Vám skvěle poslouží. :) 

Soubor obsahuje 16 kupónů, na kterých naleznete různé odměny pro dětičky. Od sezení s kamarádem, před svačinu od paní učitelky až k vymazání jedné špatné známky dle výběru. :)

 

Zlaté kupóny si vytiskněte. Laminace není třeba, pokud však chcete, aby se Vám vracely a vydržely déle, rozhodně tak udělejte.

 

Já kupóny nadělila dětem k Vánocům, mají je na zbytek školního roku. Pokud chtějí kupón uplatnit, přinesou mi jej a mým úkolem je pak splnit přání / úkol na kupónu.

 

Dají se samozřejmě využít i mimo Vánoce, jako motivace. :)

Další produkty od autora Jsem_učiTerka

287165
Nezařazené k předmětu
3., 4., 5.
Ostatní
Jak probíhají Velikonoce v České republice asi všechny dětičky vědí. Jak se ale tyto svátky slaví v jiných zemích, to
25.00 Kč
231509
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje dva pracovní listy. První list vyplní každý žák po svém. Jedná se o shrnutí roku 2022 a přivítání roku
27.00 Kč
238218
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Co jsou to afirmace? Afirmace jsou krátké a posilující věty, které záměrně opakujeme buď nahlas, nebo v myšlenkách
33.00 Kč
201400
Nezařazené k předmětu
3., 4.
Pracovní listy
Pojďte si s tímto materiálem zpříjemnit halloweenský den. Zkroťte duchy, seberte dýně a přečtete si o kolednících, kteří
49.00 Kč
Odměny pro žáky - Zlatý kupón Odměny pro žáky - Zlatý kupón
Nevíte, co nadělit dětičkám k Vánocům? Nebo byste jen rádi nějakou motivaci a odměnu? Zlatý kupón Vám skvěle poslouží. :)  Soubor obsahuje 16 kupónů, na kterých naleznete různé odměny pro dětičky. Od sezení s kamarádem, před svačinu od paní učitelky až k vymazání jedné špatné známky dle výběru. :)   Zlaté kupóny si vytiskněte. Laminace není třeba, pokud však chcete, aby se Vám vracely a vydržely déle, rozhodně tak udělejte.   Já kupóny nadělila dětem k Vánocům, mají je na zbytek školního roku. Pokud chtějí kupón uplatnit, přinesou mi jej a mým úkolem je pak splnit přání / úkol na kupónu.   Dají se samozřejmě využít i mimo Vánoce, jako motivace. :)
UUCZ-227590
Nezařazené k předmětu>Ostatní>3.>4.>5.
25.00