Ovoce a zelenina s Bee-bot

Kategorie:
Počet stran:
84
Velikost: 2.5 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 4. 2024
Sdílet:

V rámci digitalizace škol mnoho školek pořídilo robotické včelky Bee-bot. Abyste je mohli využít na maximum, vytvořila jsem PDF soubor Ovoce a zelenina s Bee-bot, který je určen právě pro práci s Bee-bot. Děti se seznámí s 68 druhy ovoce a zeleniny, které jsou zobrazeny na kartičkách ve velikosti 9x9 cm. 

Díky PDF souboru Ovoce a zelenina s Bee-bot se děti naučí se včelkou pracovat různými způsoby. Děti mohou pracovat se 3 podkladovými kartami, ke kterým je připraveno celkem 124 kartiček, podle kterých mají za úkol včelku programovat.  Díky své obsáhlosti je PDF soubor skvělou didaktickou pomůckou, se kterou si děti posílí různé vzdělávacích oblasti

Kartičky jsou určeny k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 84 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 68 druhů ovoce a zeleniny – velký obrázek, malý obrázek, popisek (celkem 204 kartiček v rozměru 9x9 cm),
  • podkladovou kartu s ovocem 5x4 pole + 38 kartiček pro práci se včelkou (16 z nich je připraveno k oboustrannému tisku včetně správného řešení),
  • podkladovou kartu se zeleninou 5x4 pole + 38 kartiček pro práci se včelkou (16 oboustranných),
  • podkladovou kartu MIX 5x4 pole + 48 kartiček pro práci se včelkou (16 oboustranných).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

332520
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Předloha ke kreslení
Září se pomalu ale jistě blíží. Přivítejte děti v novém školním roce veselou ručně vyrobenou výzdobou s PDF Šablonami
56.00 Kč
12999
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Kalendář pro děti
Období Vánoc - čas, který miluje snad každý z nás. Je to doba plná kouzel, překvapení, lásky a společně stráveného času
80.00 Kč
73768
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Pojďte se spolu s dětmi pobavit s PDF aktivitou Dráček – stíny. Tentokrát je soubor zaměřen na rozvoj zrakového vnímání
25.00 Kč
163380
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Narozeninovník
Orientaci v čase a znázornění narozenin vám může v mnohém usnadnit Balónkový narozeninovník s obrázky. S
56.00 Kč
Ovoce a zelenina s Bee-bot Ovoce a zelenina s Bee-bot
V rámci digitalizace škol mnoho školek pořídilo robotické včelky Bee-bot. Abyste je mohli využít na maximum, vytvořila jsem PDF soubor Ovoce a zelenina s Bee-bot, který je určen právě pro práci s Bee-bot. Děti se seznámí s 68 druhy ovoce a zeleniny, které jsou zobrazeny na kartičkách ve velikosti 9x9 cm.  Díky PDF souboru Ovoce a zelenina s Bee-bot se děti naučí se včelkou pracovat různými způsoby. Děti mohou pracovat se 3 podkladovými kartami, ke kterým je připraveno celkem 124 kartiček, podle kterých mají za úkol včelku programovat.  Díky své obsáhlosti je PDF soubor skvělou didaktickou pomůckou, se kterou si děti posílí různé vzdělávacích oblasti.  Kartičky jsou určeny k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 84 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 68 druhů ovoce a zeleniny – velký obrázek, malý obrázek, popisek (celkem 204 kartiček v rozměru 9x9 cm), podkladovou kartu s ovocem 5x4 pole + 38 kartiček pro práci se včelkou (16 z nich je připraveno k oboustrannému tisku včetně správného řešení), podkladovou kartu se zeleninou 5x4 pole + 38 kartiček pro práci se včelkou (16 oboustranných), podkladovou kartu MIX 5x4 pole + 48 kartiček pro práci se včelkou (16 oboustranných).
UUCZ-187353
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Ovoce-zelenina>Programování
75.00