Ježek Dupinožka - PDF k Bee-bot

Kategorie:
Počet stran:
79
Velikost: 7.4 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 10. 2022
Cena:
94 Kč vč. DPH
Sdílet:

Včelka Bee-bot se dá skvěle využít k jakémukoliv tématu, stačí k němu mít podklady. A o to jsem se postarala já. Vy si musíte materiál jen vytisknout a zalaminovat. Tento PDF soubor je k tématu "ježci"  jako stvořený! Děti se zábavnou formou naučí  programovat včelku  Bee-bot a ještě se o ježcích dozví mnoho důležitých a zajímavých informací.

PDF souboru na vaše děti čeká 10 různých podkladových karet  s celkem 156 kartičkami, podle kterých mají děti za úkol včelku  programovatRůzné úrovně obtížnosti zajistí to, že si vyberete  aktivity takové, které odpovídají věku vašich dětí.

Kartičky jsou určené k laminaci.

PDF soubor obsahuje 79 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 4 informační karty, 3 fotografie ježků, autorský motivační příběh „Podzimní přípravy“,
  • 58 obrázků k podložce ve velikosti 11x11cm (3 doupátka; 1 ježek; 8 překážek – stromy, kameny, keře; 14 obrázků potravy – 10 správných, 4 špatné; 8 barevných listů lípy, javoru, jírovce, dubu – žlutá, oranžová, červená, růžová, fialová, zelená, modrá, hnědá),
  • 3 různé podkladové karty s potravou 5x4 pole + 42 kartiček pro práci se včelkou (jednoduchá i těžší zadání),
  • 3 různé podkladové karty s listy 5x4 pole + 28 kartiček pro práci se včelkou (jednoduchá i těžší zadání),
  • 1 podkladovou kartu s listy 5x4 pole zaměřenou na počítání + 2x18 kartiček pro práci se včelkou (varianta s prsty i číslicemi),
  • 3 podkladové karty s barevnými listy 5x4 pole zaměřené na procvičení barev + 50 kartiček pro práci se včelkou (jednoduchá i těžší zadání).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

10568
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
> 15 obrázků zvířátek dělených na 3 díly > 2 spojovačky (2 obtížnosti) > 2 pracovní listy na dokreslování (2 obtížnosti)
31.00 Kč
49468
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
> 9 grafomotorických pracovních listů ve vzhledu sluníček POPIS: Sluníčkohrátky jsou pracovní listy zaměřené na rozvoj
0.00 Kč
152996
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Začátek každého nového školního roku je vzrušující. Všichni jsme plní energie a těšíme se na nové zážitky. Pojďte své
36.00 Kč
8968
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Jste spolu s vašimi dětmi milovníky chlupáčů? Pak vás jistě nadchne PDF aktivita Hafani. Hafani jsou zaměření na rozvoj
48.00 Kč
Ježek Dupinožka - PDF k Bee-bot Ježek Dupinožka - PDF k Bee-bot
Včelka Bee-bot se dá skvěle využít k jakémukoliv tématu, stačí k němu mít podklady. A o to jsem se postarala já. Vy si musíte materiál jen vytisknout a zalaminovat. Tento PDF soubor je k tématu "ježci"  jako stvořený! Děti se zábavnou formou naučí  programovat včelku  Bee-bot a ještě se o ježcích dozví mnoho důležitých a zajímavých informací. V PDF souboru na vaše děti čeká 10 různých podkladových karet  s celkem 156 kartičkami, podle kterých mají děti za úkol včelku  programovat. Různé úrovně obtížnosti zajistí to, že si vyberete  aktivity takové, které odpovídají věku vašich dětí. Kartičky jsou určené k laminaci. PDF soubor obsahuje 79 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 4 informační karty, 3 fotografie ježků, autorský motivační příběh „Podzimní přípravy“, 58 obrázků k podložce ve velikosti 11x11cm (3 doupátka; 1 ježek; 8 překážek – stromy, kameny, keře; 14 obrázků potravy – 10 správných, 4 špatné; 8 barevných listů lípy, javoru, jírovce, dubu – žlutá, oranžová, červená, růžová, fialová, zelená, modrá, hnědá), 3 různé podkladové karty s potravou 5x4 pole + 42 kartiček pro práci se včelkou (jednoduchá i těžší zadání), 3 různé podkladové karty s listy 5x4 pole + 28 kartiček pro práci se včelkou (jednoduchá i těžší zadání), 1 podkladovou kartu s listy 5x4 pole zaměřenou na počítání + 2x18 kartiček pro práci se včelkou (varianta s prsty i číslicemi), 3 podkladové karty s barevnými listy 5x4 pole zaměřené na procvičení barev + 50 kartiček pro práci se včelkou (jednoduchá i těžší zadání).
UUCZ-197592
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Programování>Živočichové>Savci
94.00