Podzim s dráčkem - PDF k Bee-bot

Kategorie:
Počet stran:
43
Velikost: 3.67 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 10. 2023
Cena:
63 Kč vč. DPH
Sdílet:

Užijte si s dětmi hravé učení s PDF souborem Podzim s dráčkem. Využijte robotickou včelku Bee-bot k zábavnému poznávání podzimních listů a plodů.

Díky 6  druhům kartiček se zadáním pro programování si děti užijí učení formou hry hned 6x jinak. Vy nemusíte nic vymýšlet ani chystat, PDF soubor stačí vytisknout, zalaminovat a můžete se s dětmi pustit do práce. 

Kartičky se zadáními jsou rozdělené do dvou obtížností, proto můžu zaručit, že si vyberete takové programování, které odpovídá dovednostem vašich dětí. Velkou výhodou tohoto PDF je, že děti neprogramují podle šipek, ale dle vlastní logiky. Zadání vždy určuje pouze začátek a konec cesty.

Kartičky jsou určené k laminaci.

PDF soubor obsahuje 43 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 15 obrázků listů a plodů k podložce ve velikosti 13x13cm – barevné obrázky, stíny, textury (celkem 45 obrázků) + obrázek draka,
  • 15 kartiček pro práci se včelkou – jednoduché zadání (drak -> list/plod; drak -> textura; textura -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 45 kartiček),
  • 15 kartiček pro práci se včelkou – těžší zadání (drak -> list/plod -> ?; drak -> stín -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 30 kartiček).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

15421
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
> celkem 16 ks kartiček na serialitu ve 2 úrovních + obrázky k přikládání POPIS: Pokud se chcete spolu s dětmi trochu
0.00 Kč
92354
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Zimní třídění s počítáním je skvělou aktivitou, s níž si děti procvičí zrakové vnímání a matematické představy v číselné
55.99 Kč
12289
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Čerti jsou nedílnou součástí adventního období . Pro vaše děti jsem k tomuto tématu připravila PDF soubor Žerty s čerty
68.00 Kč
12680
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
> ABECEDA S ČERTÍKEM PEPÍKEM – 34 podkladových karet s velkými tiskacími písmeny abecedy, 34 obrázků k přikládání >
70.00 Kč
Podzim s dráčkem - PDF k Bee-bot Podzim s dráčkem - PDF k Bee-bot
Užijte si s dětmi hravé učení s PDF souborem Podzim s dráčkem. Využijte robotickou včelku Bee-bot k zábavnému poznávání podzimních listů a plodů. Díky 6  druhům kartiček se zadáním pro programování si děti užijí učení formou hry hned 6x jinak. Vy nemusíte nic vymýšlet ani chystat, PDF soubor stačí vytisknout, zalaminovat a můžete se s dětmi pustit do práce.  Kartičky se zadáními jsou rozdělené do dvou obtížností, proto můžu zaručit, že si vyberete takové programování, které odpovídá dovednostem vašich dětí. Velkou výhodou tohoto PDF je, že děti neprogramují podle šipek, ale dle vlastní logiky. Zadání vždy určuje pouze začátek a konec cesty. Kartičky jsou určené k laminaci. PDF soubor obsahuje 43 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 15 obrázků listů a plodů k podložce ve velikosti 13x13cm – barevné obrázky, stíny, textury (celkem 45 obrázků) + obrázek draka, 15 kartiček pro práci se včelkou – jednoduché zadání (drak -> list/plod; drak -> textura; textura -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 45 kartiček), 15 kartiček pro práci se včelkou – těžší zadání (drak -> list/plod -> ?; drak -> stín -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 30 kartiček).
UUCZ-392998
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Drakiáda>Podzim>Programování
63.00