Podzim s dráčkem - PDF k Bee-bot

Kategorie:
Počet stran:
43
Velikost: 3.67 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 4. 2024
Sdílet:

Užijte si s dětmi hravé učení s PDF souborem Podzim s dráčkem. Využijte robotickou včelku Bee-bot k zábavnému poznávání podzimních listů a plodů.

Díky 6  druhům kartiček se zadáním pro programování si děti užijí učení formou hry hned 6x jinak. Vy nemusíte nic vymýšlet ani chystat, PDF soubor stačí vytisknout, zalaminovat a můžete se s dětmi pustit do práce. 

Kartičky se zadáními jsou rozdělené do dvou obtížností, proto můžu zaručit, že si vyberete takové programování, které odpovídá dovednostem vašich dětí. Velkou výhodou tohoto PDF je, že děti neprogramují podle šipek, ale dle vlastní logiky. Zadání vždy určuje pouze začátek a konec cesty.

Kartičky jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 43 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 15 obrázků listů a plodů k podložce ve velikosti 13x13cm – barevné obrázky, stíny, textury (celkem 45 obrázků) + obrázek draka,
  • 15 kartiček pro práci se včelkou – jednoduché zadání (drak -> list/plod; drak -> textura; textura -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 45 kartiček),
  • 15 kartiček pro práci se včelkou – těžší zadání (drak -> list/plod -> ?; drak -> stín -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 30 kartiček).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

360751
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Chcete svému dítěti usnadnit orientaci v běžných činnostech vašeho každodenního domácího života? Skvělou PDF pomůckou
52.00 Kč
197592
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Včelka Bee-bot se dá skvěle využít k jakémukoliv tématu, stačí k němu mít podklady. A o to jsem se postarala já. Vy si
103.00 Kč
137936
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Skládačky
S touto PDF aktivitou, která se skvěle hodí v podzimním období, se děti formou zábavného učení seznámí s antonymy. Pro
25.00 Kč
16162
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Kolíčkování
Úkolem nejen rodičů, ale také učitelů, je učit děti orientovat se ve světě, který je obklopuje. Díky souboru Ten dělá to
87.00 Kč
Podzim s dráčkem - PDF k Bee-bot Podzim s dráčkem - PDF k Bee-bot
Užijte si s dětmi hravé učení s PDF souborem Podzim s dráčkem. Využijte robotickou včelku Bee-bot k zábavnému poznávání podzimních listů a plodů. Díky 6  druhům kartiček se zadáním pro programování si děti užijí učení formou hry hned 6x jinak. Vy nemusíte nic vymýšlet ani chystat, PDF soubor stačí vytisknout, zalaminovat a můžete se s dětmi pustit do práce.  Kartičky se zadáními jsou rozdělené do dvou obtížností, proto můžu zaručit, že si vyberete takové programování, které odpovídá dovednostem vašich dětí. Velkou výhodou tohoto PDF je, že děti neprogramují podle šipek, ale dle vlastní logiky. Zadání vždy určuje pouze začátek a konec cesty. Kartičky jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 43 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 15 obrázků listů a plodů k podložce ve velikosti 13x13cm – barevné obrázky, stíny, textury (celkem 45 obrázků) + obrázek draka, 15 kartiček pro práci se včelkou – jednoduché zadání (drak -> list/plod; drak -> textura; textura -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 45 kartiček), 15 kartiček pro práci se včelkou – těžší zadání (drak -> list/plod -> ?; drak -> stín -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 30 kartiček).
UUCZ-392998
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Drakiáda>Podzim>Programování
69.00