Podzimní aktivity do třídnických hodin

Ročník:
Téma:
Počet stran:
11
Velikost: 1.71 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 10. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vybarvěte si s dětmi podzimní svetříky a zapište si jejich oblíbenou podzimní "chumlací" aktivitu. Hotový materiál pak slouží jako podzimní výzdoba do třídy.

Obsah:

  • 1x pracovní list
  • 6 x barevná srdíčka na nástěnku
  • 6 x svetr na dotvoření

Jak s materiálem pracovat:

  • Vytiskněte si pro každé dítě jeden svetr. Doporučuji vytisknout na tvrdší papír. Dětem můžete předem dát vybrat variantu svetru podle obličeje a teprve potom vytisknout. Každému také vytiskněte pracovní list ze strany 2.
  • List ze strany 2 - vyprávějte si o tom, co se děje na podzim, jak se mění počasí apod. Poté děti kroužkují, co mají raději (kakao nebo mošt apod.).
  • Svetr - děti si samy vybarví dle své fantazie svetr. Do rámečku napíšou, co je pro ně podzimní pohoda (čtení knížky, venčení pejska, sbírání hub, koukání na pohádky apod.). Na rukáv na*píšu své jméno. U prvňáčků text napište vy podle toho, co vám děti nadiktují.
  • Hotové svetříky si poté vzájemně přečtěte, každý vypráví o tom, co nejraději dělá na podzim, kdy je již chladnější počasí. Svetry a podzimní srdíčka si můžete poté vyvěsit na nástěnku.

Další produkty od autora Teach me better

349521
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pravidla třídy
Materiál obsahuje: 10 x jednotlivá pravidla s obrázky Vše si vytiskněte, zalaminujte a vystřihněte. Pravidla umístěte do
35.00 Kč
355980
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje: 8 listů s výzvami zpátky ve škole podzim zima vánoce jaro velikonoce konec školního roku prázdniny
30.00 Kč
366872
Český jazyk
2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje: 6 x sada běhaček zaměřena na sčítání a odčítání do dvaceti. 6 x sada běhaček do češtiny zaměřena na
35.00 Kč
415336
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Jednoduchá aktivita na sčítání a odčítání do 5 a do 10 s využitím mazací tabulky. Aktivitu je možné použít bez přípravy
30.00 Kč
Podzimní aktivity do třídnických hodin Podzimní aktivity do třídnických hodin
Vybarvěte si s dětmi podzimní svetříky a zapište si jejich oblíbenou podzimní "chumlací" aktivitu. Hotový materiál pak slouží jako podzimní výzdoba do třídy. Obsah: 1x pracovní list 6 x barevná srdíčka na nástěnku 6 x svetr na dotvoření Jak s materiálem pracovat: Vytiskněte si pro každé dítě jeden svetr. Doporučuji vytisknout na tvrdší papír. Dětem můžete předem dát vybrat variantu svetru podle obličeje a teprve potom vytisknout. Každému také vytiskněte pracovní list ze strany 2. List ze strany 2 - vyprávějte si o tom, co se děje na podzim, jak se mění počasí apod. Poté děti kroužkují, co mají raději (kakao nebo mošt apod.). Svetr - děti si samy vybarví dle své fantazie svetr. Do rámečku napíšou, co je pro ně podzimní pohoda (čtení knížky, venčení pejska, sbírání hub, koukání na pohádky apod.). Na rukáv na*píšu své jméno. U prvňáčků text napište vy podle toho, co vám děti nadiktují. Hotové svetříky si poté vzájemně přečtěte, každý vypráví o tom, co nejraději dělá na podzim, kdy je již chladnější počasí. Svetry a podzimní srdíčka si můžete poté vyvěsit na nástěnku.
UUCZ-405143
Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Pracovní listy>Výzdoba třídy>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim
40.00