PODZIMNÍ KRÁTKOHRÁTKY 2. díl- CO SE DĚJE NA POLI- podzimní ZELENINA

Počet stran:
19
Velikost: 1.59 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 8. 2023
Cena:
145 Kč vč. DPH
Sdílet:

E-book CO SE DĚJE NA POLI- PODZIMNÍ ZELENINA, obsahuje autorské náměty na různorodé aktivity s dětmi na dané téma, které zařadíme do naší TEMATICKÉ PŘÍPRAVY a realizujeme je s dětmi v rámci ŘÍZENÉ ČINNOSTI. 

Popis: e- book obsahuje originální náměty na různorodé aktivity s dětmi, propojené se slovním/hudebním doprovodem na známé nápěvy, na téma CO SE DĚJE NA POLI-PODZIMNÍ ZELENINA. Prostřednictvím vzdělávacích aktivit se děti seznamují s plodinami, které rostou na poli a neodmyslitelně patří k podzimnímu období. Součástí materiálu jsou i zábavné úkoly pro děti a další tipy na možnou následující činnost s dětmi. Téma Podzim na poli, Podzimní sklizeň a další, budou již brzy aktuální. Zařaďte do tematického plánu nové, originální aktivity na toto téma. Naučte děti hru Vykutálené brambory, rozpočítadlo Ryci, pic, ene, ben, prostřednictvím kterého trénujeme číselnou řadu od jedné do deseti nebo pohybovou hru Na makovice. :) 

celkový počet stran: 19

zdroj obrázků: www.pixabay.com

 

obsah: 

1. OTESÁNKU, DOBROU CHUŤ! (říkáme si- hrou procvičujeme matematickou gramotnost)

2. VYKUTÁLENÉ BRAMBORY (říkáme si- hrou procvičujeme pohybovou obratnost, postřeh)

3. HEJ, RUP, ŘEPO VEN! (zpíváme si- hrou procvičujeme pojmy: první, poslední,...)

4. RYCI, PIC, ENE, BEN, BRAMBOROVÝ DEN (zpíváme si- hrou procvičujeme rytmické cítění)

5. ZAJÍC A ZELÍ (zpíváme si- hrou procvičujeme sluchové vnímání, pohybovou obratnost, spolupráci)

6. CO VYROSTLO NA POLI (říkáme si- hrou procvičujeme spolupráci, pohybovou zdatnost, hrubou motoriku)

7. NA MAKOVICE (zpíváme si- hrou procvičujeme pozornost, hbitost, myšlení)

8. BYLO, NEBYLO, JEDNO POLE (zpíváme si- hrou procvičujeme pohybové dovednosti, spolupráci ve dvojici)

9. CO VIDÍ MAKOVICE (říkáme si- hrou procvičujeme představivost, slovní zásobu, poznáváme svět kolem nás)

10. JAK BRAMBORA PÁDILA (říkáme si- hrou procvičujeme myšlení, pozornost, zrakové vnímání, rozmanitost věcí kolem nás)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

333382
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Didaktické hry
Pdf soubor-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA: ADAPTAČNÍ-SEZNAMOVACÍ TÝDEN S NEJMENŠÍMI, nabízí náměty na ŘÍZENOU činnost a RANNÍ VOLNÉ
175.00 Kč
61168
Hudební výchova
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book Malý zpěvníček podzimních písniček, obsahuje autorské písničky s podzimní tematikou, včetně pracovního listu ke
140.00 Kč
98433
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E-book poskytuje inspiraci a náměty na vzdělávací aktivity, ranní volné činnosti a řízené činnosti na téma: DOPRAVNÍ
150.00 Kč
60416
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Přípravy hodiny/lekce
E- book poskytuje náměty na různorodé činnosti s podzimní tematikou- RANNÍ volné aktivity a ŘÍZENÉ činnosti. Aktivity
175.00 Kč
PODZIMNÍ KRÁTKOHRÁTKY 2. díl- CO SE DĚJE NA POLI- podzimní ZELENINA PODZIMNÍ KRÁTKOHRÁTKY 2. díl- CO SE DĚJE NA POLI- podzimní ZELENINA
E-book CO SE DĚJE NA POLI- PODZIMNÍ ZELENINA, obsahuje autorské náměty na různorodé aktivity s dětmi na dané téma, které zařadíme do naší TEMATICKÉ PŘÍPRAVY a realizujeme je s dětmi v rámci ŘÍZENÉ ČINNOSTI.  Popis: e- book obsahuje originální náměty na různorodé aktivity s dětmi, propojené se slovním/hudebním doprovodem na známé nápěvy, na téma CO SE DĚJE NA POLI-PODZIMNÍ ZELENINA. Prostřednictvím vzdělávacích aktivit se děti seznamují s plodinami, které rostou na poli a neodmyslitelně patří k podzimnímu období. Součástí materiálu jsou i zábavné úkoly pro děti a další tipy na možnou následující činnost s dětmi. Téma Podzim na poli, Podzimní sklizeň a další, budou již brzy aktuální. Zařaďte do tematického plánu nové, originální aktivity na toto téma. Naučte děti hru Vykutálené brambory, rozpočítadlo Ryci, pic, ene, ben, prostřednictvím kterého trénujeme číselnou řadu od jedné do deseti nebo pohybovou hru Na makovice. :)  celkový počet stran: 19 zdroj obrázků: www.pixabay.com   obsah:  1. OTESÁNKU, DOBROU CHUŤ! (říkáme si- hrou procvičujeme matematickou gramotnost) 2. VYKUTÁLENÉ BRAMBORY (říkáme si- hrou procvičujeme pohybovou obratnost, postřeh) 3. HEJ, RUP, ŘEPO VEN! (zpíváme si- hrou procvičujeme pojmy: první, poslední,...) 4. RYCI, PIC, ENE, BEN, BRAMBOROVÝ DEN (zpíváme si- hrou procvičujeme rytmické cítění) 5. ZAJÍC A ZELÍ (zpíváme si- hrou procvičujeme sluchové vnímání, pohybovou obratnost, spolupráci) 6. CO VYROSTLO NA POLI (říkáme si- hrou procvičujeme spolupráci, pohybovou zdatnost, hrubou motoriku) 7. NA MAKOVICE (zpíváme si- hrou procvičujeme pozornost, hbitost, myšlení) 8. BYLO, NEBYLO, JEDNO POLE (zpíváme si- hrou procvičujeme pohybové dovednosti, spolupráci ve dvojici) 9. CO VIDÍ MAKOVICE (říkáme si- hrou procvičujeme představivost, slovní zásobu, poznáváme svět kolem nás) 10. JAK BRAMBORA PÁDILA (říkáme si- hrou procvičujeme myšlení, pozornost, zrakové vnímání, rozmanitost věcí kolem nás)
UUCZ-60319
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Ovoce-zelenina
145.00