Pohádka s QR kódy

Téma:
Počet stran:
Velikost: 66.03 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 8. 2022
Cena:
0 Kč vč. DPH
Sdílet:

Nahráli jsme neveřejně na youtube naši kouzelnou legrační audioknihu Vnučka čaroděje Modromíra po kapitolách.

Ke každé kapitole existuje jedinečný QR kód, který na ni odkazuje. Dá se pak pustit přes mobil jako audio v terénu. Mobil zde představuje pouze audiopřehrávač - dětem do ruky nepatří :-).

QR kódy se dají využít buď postupně (například se mohou objevovat každý den  v zahradě u stromu Pohádkovník), nebo se dá udělat šipkovaná, kde budou schované u symbolů dopisu. Je na vás, jak QR kódy využijete. Můžete je i nabízet kolemjdoucím na plotě školky a školy.

Počet kapitol: 29

Délka audioknihy: 2h 23min

Délka kapitoly: do 5 min

Autor: Martin Kučera

Čte: Eva Králová

Rok vydání: 2020

 

Podrobnosti o nás na: www.carodejmodromir.cz

Pokud chcete s dětmi zkusit čarovat a pomáhat ostatním, podívejte se na naši Čarodějnou partu na webu.  

Pohádka s QR kódy Pohádka s QR kódy
Nahráli jsme neveřejně na youtube naši kouzelnou legrační audioknihu Vnučka čaroděje Modromíra po kapitolách. Ke každé kapitole existuje jedinečný QR kód, který na ni odkazuje. Dá se pak pustit přes mobil jako audio v terénu. Mobil zde představuje pouze audiopřehrávač - dětem do ruky nepatří :-). QR kódy se dají využít buď postupně (například se mohou objevovat každý den  v zahradě u stromu Pohádkovník), nebo se dá udělat šipkovaná, kde budou schované u symbolů dopisu. Je na vás, jak QR kódy využijete. Můžete je i nabízet kolemjdoucím na plotě školky a školy. Počet kapitol: 29 Délka audioknihy: 2h 23min Délka kapitoly: do 5 min Autor: Martin Kučera Čte: Eva Králová Rok vydání: 2020   Podrobnosti o nás na: www.carodejmodromir.cz Pokud chcete s dětmi zkusit čarovat a pomáhat ostatním, podívejte se na naši Čarodějnou partu na webu.  
UUCZ-39123
Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>>Pohádky
0.00