Pohádky 3v1

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
22
Velikost: 35.86 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 9. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

O čem materiál je?

Z materiálu Pohádky 3v1 si můžete vytvořit hned 3 hry - lotto, bingo a pexeso.

Pro koho je materiál vhodný?

Materiál využijete i s nejmenšími dětmi, stejně jako s dětmi na základní škole. Je vhodný pro všechny věkové kategorii. Můžete si hrát doma nebo ve školce, škole, družině.

Co obsahuje samotný soubor?

Jedná se o PDF materiál, který obsahuje 22 stran.

Materiál obsahuje:

  • Průvodní list
  • Kartičky 32 obrázků k vystřižení
  • 15 tabulek s obrázky

Co budete potřebovat k přípravě?

K přípravě materiálu budete potřebovat:

  • Vytištěný materiál
  • Nůžky
  • Laminovací folii o síle 100 Mic.

Vystříhejte jednotlivé kartičky a dílky s obrázky. Doporučuji jednotlivé komponenty zalaminovat. Docílíte tím maximální kvality a odolnosti materiálu. Navíc v případě Binga pak na tabulky můžete psát mazací fixou.

Jak hry hrát:

1. Pexeso: Obrázky si vytiskněte 2x ideálně oboustranně. Hledejte stejné obrázky, kdo najde více dvojic vyhrává. Hru můžte oživit tím, že si po obrácení každé kartičky zacvičíte danou pozici.

2. Lotto: Vytiskněte si  obrázky ideálně oboustranně. Můžete vícekrát. Nejmenší děti hledají obrázky a přikládají je na tabulku. Větší děti položí jednotlivé kartičky doprostřed, každý si vezme svou destičku a postupně si losují kartičky. Kdo první zaplní svou kartičku vyhrál

3.Bingo: Vytiskněte si obrázky a připravte je k losování. Každý hráč obdrží svou tabulku, na kterou si bude vyškrtávat tažené obrázky. Kdo první zaplní celou tabulku/sloupec/řádek, vyhrál.

Další produkty od autora Elis v papíru (Eliška Francová)

326449
Český jazyk - psaní
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
O čem materiál je? Děti si mohou vytvořit knížku - Výletníček, kam si budou zapisovat,jejich prázdninové výlety
40.00 Kč
434483
Vlastivěda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Lapbook
O čem materiál je? Vytvořte si s dětmi lapbook na téma Argentina. V tomto materiálu naleznete všechny podklady i návod
40.00 Kč
336197
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
O čem materiál je? Tábornická stanoviště připraví děti na každý tábor či spaní pod širákem. Čeká na ně 14 stanovišť
60.00 Kč
320376
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
O čem materiál je? Jedná se o formu adventního kalendáře. Rodině Gnomů někdo ukradl celé Vánoce. Zmizely dárky, cukroví
160.00 Kč
Pohádky 3v1 Pohádky 3v1
O čem materiál je? Z materiálu Pohádky 3v1 si můžete vytvořit hned 3 hry - lotto, bingo a pexeso. Pro koho je materiál vhodný? Materiál využijete i s nejmenšími dětmi, stejně jako s dětmi na základní škole. Je vhodný pro všechny věkové kategorii. Můžete si hrát doma nebo ve školce, škole, družině. Co obsahuje samotný soubor? Jedná se o PDF materiál, který obsahuje 22 stran. Materiál obsahuje: Průvodní list Kartičky 32 obrázků k vystřižení 15 tabulek s obrázky Co budete potřebovat k přípravě? K přípravě materiálu budete potřebovat: Vytištěný materiál Nůžky Laminovací folii o síle 100 Mic. Vystříhejte jednotlivé kartičky a dílky s obrázky. Doporučuji jednotlivé komponenty zalaminovat. Docílíte tím maximální kvality a odolnosti materiálu. Navíc v případě Binga pak na tabulky můžete psát mazací fixou. Jak hry hrát: 1. Pexeso: Obrázky si vytiskněte 2x ideálně oboustranně. Hledejte stejné obrázky, kdo najde více dvojic vyhrává. Hru můžte oživit tím, že si po obrácení každé kartičky zacvičíte danou pozici. 2. Lotto: Vytiskněte si  obrázky ideálně oboustranně. Můžete vícekrát. Nejmenší děti hledají obrázky a přikládají je na tabulku. Větší děti položí jednotlivé kartičky doprostřed, každý si vezme svou destičku a postupně si losují kartičky. Kdo první zaplní svou kartičku vyhrál 3.Bingo: Vytiskněte si obrázky a připravte je k losování. Každý hráč obdrží svou tabulku, na kterou si bude vyškrtávat tažené obrázky. Kdo první zaplní celou tabulku/sloupec/řádek, vyhrál.
UUCZ-353813
Nezařazené k předmětu>Bingo>Loto>Pexeso>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Pohádky
40.00