POHÁDKY – demonstrační obrázky

Ročník:
Počet stran:
43
Velikost: 7.24 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Crazy Owl Studio
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 8. 2023
Sdílet:

Soubor demonstračních výukových obrázků na téma POHÁDKOVÉ POSTAVY svým rozsahem a obsahovým pojetím nabízí široké možnosti využití v pedagogické práci na školách a předškolních zažízení v souladu se záměrem a výchovným cílem uživatele.

Soubor obsahuje 42 karet velikosti A4. Každá karta obsahuje jednu pohádkovou postavu včetně jejího názvu.

Karty doporučujeme vytisknout a zalaminovat. Materiál můžeme využít v mateřské škole např. při probírání tématu POHÁDKY, KNIHA apod.  Doporučujeme karty umístit viditelně, aby se děti seznámily s názvy pohádkových postav. Mohou podle obrázků jednotlivé postavy popisovat a určovat, z jaké pohhádky pochází. Karty můžeme využít také k losování např. při pantomimě.

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

189200
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
VÝZDOBA barevný podzim Šablony k výzdobě třídy nebo oken, celkem 30 různých obrázků. Celkem 42 stran. Soubor obsahuje
40.00 Kč
536484
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Skládačky
Aktivita oblékací panenky obsahuje celkem 7 barevných panenek (4 holky a 3 kluci) a spoustu jarního oblečení. Materiál
55.00 Kč
3680
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
číslice 0-20 na téma VESMÍR Vhodné jako výzdoba do třídy Každá číslice na jednom listu A4 Možno využít také jako
40.00 Kč
46877
Vlastivěda
MŠ - předškoláci, 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
EVROPA 2 – plakáty (podrobnější) Přehledné plakátky velikosti A4 obsahující státy EVROPY – název, vlajku, obyvatele
60.00 Kč
POHÁDKY – demonstrační obrázky POHÁDKY – demonstrační obrázky
Soubor demonstračních výukových obrázků na téma POHÁDKOVÉ POSTAVY svým rozsahem a obsahovým pojetím nabízí široké možnosti využití v pedagogické práci na školách a předškolních zažízení v souladu se záměrem a výchovným cílem uživatele. Soubor obsahuje 42 karet velikosti A4. Každá karta obsahuje jednu pohádkovou postavu včetně jejího názvu. Karty doporučujeme vytisknout a zalaminovat. Materiál můžeme využít v mateřské škole např. při probírání tématu POHÁDKY, KNIHA apod.  Doporučujeme karty umístit viditelně, aby se děti seznámily s názvy pohádkových postav. Mohou podle obrázků jednotlivé postavy popisovat a určovat, z jaké pohhádky pochází. Karty můžeme využít také k losování např. při pantomimě.
UUCZ-347715
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>Ostatní>MŠ>🧚 Pohádky
60.00