Pravidla naší třídy

Počet stran:
12
Velikost: 18.35 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 7. 2024
Sdílet:

Pokusil jsem se sepsat ta najdůležitější pravidla chování dětí ve třídě, ale zároveň jsem chtěl, aby je učitel mohl snadno změnit, proto produkt obsahuje celkem 11 plakátů formátu A4 - jeden úvodní a 10 pravidel. Na každém je jiná fotka dubánka s bublinou. Produkt obsahuje dvě verze:

  • PDF verze neobsahující texty - po vytištění můžete snadno dopsat vlastní pravidla do bílých bublin, nebo můžete vytištěné listy zalaminovat a psát na ně s dětmi fixou - děti si můžou vymyslet vlastní pravidla, nebo popřemýšlet, jaké pravidlo se hodí k jednotlivým fotografiím.
  • Plně editovatelná PPT verze - stačí v PowerPointu nebo v jiném programu pro tvorbu prezentací (LibreOffice, OpenOffice, Dokumenty Google) přepsat stávající texty.

Plakáty můžete ale využít ve třídě i na jiné texty a zápisy, je to velmi univerzální produkt a bubliny jsou dostatečně velké.

Další produkty od autora Petr Václavek (Smartpixels s.r.o.)

602346
Biologie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Dubánčí BINGO je postřehová hra pro děti určená zejména na výlety do přírody, ale můžete s ním hrát i jiné hry. Na
99.00 Kč
592507
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Tato stezka má 7 panelů + úvodní a závěrečný, ovšem každý panel obsahuje hned několik úkolů: Hlavní úkol - vyluštění
69.00 Kč
599662
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Omalovánky
Jednoduchá omalovánka s dubánky pro zabavení dětí s lesní tématikou. Může slouužit i jako drobná odměna.
0.00 Kč
603281
Tělesná výchova
2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Běhací diktát
Dubánčí běhací šifrovačka kombinuje pohyb, trénování paměti, týmovou spolupráci, strategické myšlení a luštění šifer
69.00 Kč
Pravidla naší třídy Pravidla naší třídy
Pokusil jsem se sepsat ta najdůležitější pravidla chování dětí ve třídě, ale zároveň jsem chtěl, aby je učitel mohl snadno změnit, proto produkt obsahuje celkem 11 plakátů formátu A4 - jeden úvodní a 10 pravidel. Na každém je jiná fotka dubánka s bublinou. Produkt obsahuje dvě verze:PDF verze neobsahující texty - po vytištění můžete snadno dopsat vlastní pravidla do bílých bublin, nebo můžete vytištěné listy zalaminovat a psát na ně s dětmi fixou - děti si můžou vymyslet vlastní pravidla, nebo popřemýšlet, jaké pravidlo se hodí k jednotlivým fotografiím.Plně editovatelná PPT verze - stačí v PowerPointu nebo v jiném programu pro tvorbu prezentací (LibreOffice, OpenOffice, Dokumenty Google) přepsat stávající texty.Plakáty můžete ale využít ve třídě i na jiné texty a zápisy, je to velmi univerzální produkt a bubliny jsou dostatečně velké.
UUCZ-603448
Nezařazené k předmětu>Pravidla třídy>Výzdoba třídy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika
49.00