Rozvrh hodin s obrázky, štítky na sešity, procesní schéma na lavici

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 1.44 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

Pro děti do lavic, domů i jako výzdoba třídy. Součástí procesní schéma na lavici, štítky na sešity i učebnice.

Obsah materiálu

Šablona rozvrhu v pdf vel. A4 na 6 vyučovacích hodin, 86 kartiček s předměty včetně družiny, svačiny a wc (lze využít i jako štítky), 2x procesní schéma na lavici, včetně popisků dnů v týdnu. Podmínky k použití a návod k dokončení a použití.

Popis

Tento rozvrh hodin je otestován dětmi i učitelkami a velmi se osvědčil i u dětí s autismem, dětí se SPU a mentálním handicapem.

Velikost rozvrhu je A4. Velikost jednotlivých obdélníků s předměty a obrázky je 3 x 2,5 cm.

Je vytvořen jako šablona pro 6 vyučovacích hodin a piktogramy předmětů. Vhodné pro 1.,2.,3. třídu.

 

Rozvrh vám vydrží minimálně několik let a každý rok jej můžete využít pro třídu nebo dítě opakovaně.

Rozvrh obsahuje i procesní schéma na lavici velikosti 29 cm x 5 cm. Dítě tedy vidí, co jej daný den čeká. Systémem odděláváním nebo přidáváním kartiček do schématu. Stejně tak můžete označit štítky všechny sešity, učebnice a desky dítěte a umožnit mu tak orientaci v aktovce a snadnou přípravu na vyučování ve škole i doma. Rozvrh můžete umístit i na nástěnku nebo dveře třídy.

 

Dokončit lze vytisknutím materiálu a vlepením jednotlivých obdélníků do rozvrhu hodin. Doporučuji následně po vytištění zalaminovat a využít i samolepící suchý zip k připevnění rozvrhu.

Další produkty od autora Eva Hufová

14567
Matematika
1., 2., Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Početní pohybová hra vhodná pro prvňáčky do hodin matematiky. 120 příkladů -sčítání, odčítání do 10. Popis · Rozložte
55.00 Kč
2764
Český jazyk - čtení
1., 2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Děti přiřazují k obrázku 3 věty, které k němu patří. Obsah materiálu celkem 16 obrázků a 48 jednoduchých vět k přiřazení
44.00 Kč
11196
Český jazyk - čtení
1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Děti přiřazují k obrázku 3 věty, které k němu patří. Popis Čtení s porozuměním. Děti přiřadí nebo vlepí ke každému z 16
44.00 Kč
10353
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Zahrajte si s dětmi divadlo na motivy pohádky Boudo, budko. Obsahuje barevné texty (40 vět), piktogramy zvířátek a lze
55.00 Kč
Rozvrh hodin s obrázky, štítky na sešity, procesní schéma na lavici Rozvrh hodin s obrázky, štítky na sešity, procesní schéma na lavici
Pro děti do lavic, domů i jako výzdoba třídy. Součástí procesní schéma na lavici, štítky na sešity i učebnice. Obsah materiálu Šablona rozvrhu v pdf vel. A4 na 6 vyučovacích hodin, 86 kartiček s předměty včetně družiny, svačiny a wc (lze využít i jako štítky), 2x procesní schéma na lavici, včetně popisků dnů v týdnu. Podmínky k použití a návod k dokončení a použití. Popis Tento rozvrh hodin je otestován dětmi i učitelkami a velmi se osvědčil i u dětí s autismem, dětí se SPU a mentálním handicapem. Velikost rozvrhu je A4. Velikost jednotlivých obdélníků s předměty a obrázky je 3 x 2,5 cm. Je vytvořen jako šablona pro 6 vyučovacích hodin a piktogramy předmětů. Vhodné pro 1.,2.,3. třídu.   Rozvrh vám vydrží minimálně několik let a každý rok jej můžete využít pro třídu nebo dítě opakovaně. Rozvrh obsahuje i procesní schéma na lavici velikosti 29 cm x 5 cm. Dítě tedy vidí, co jej daný den čeká. Systémem odděláváním nebo přidáváním kartiček do schématu. Stejně tak můžete označit štítky všechny sešity, učebnice a desky dítěte a umožnit mu tak orientaci v aktovce a snadnou přípravu na vyučování ve škole i doma. Rozvrh můžete umístit i na nástěnku nebo dveře třídy.   Dokončit lze vytisknutím materiálu a vlepením jednotlivých obdélníků do rozvrhu hodin. Doporučuji následně po vytištění zalaminovat a využít i samolepící suchý zip k připevnění rozvrhu.
UUCZ-1639
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>1.>2.>Speciální pedagogika
60.00