Rozvrh hodin s obrázky, štítky na sešity, procesní schéma na lavici - upravitelný

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 56.81 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 8. 2022
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Konečně upravitelný rozvrh hodin v power pointu pro děti do lavic, domů i jako výzdoba třídy. Součástí procesní schéma na lavici, štítky na sešity i učebnice.

Obsah materiálu

Plně upravitelnou šablonu rozvrhu v ppt vel. A4 na 6 vyučovacích hodin, 86 kartiček s předměty včetně družiny, svačiny a wc (lze využít i jako štítky), 2x procesní schéma na lavici, včetně popisků dnů v týdnu. Podmínky k použití a návod.

Popis

Tento rozvrh hodin je otestován dětmi i učitelkami a velmi se osvědčil i u dětí s autismem, dětí se SPU a mentálním handicapem. Můžete si jej snadno upravit pomocí videonávodu v aplikaci Power Point. Zvládnou to i začátečníci.

Velikost rozvrhu je A4. Velikost jednotlivých obdélníků s předměty a obrázky je 3 x 2,5 cm.

Je vytvořen jako šablona s možností úprav pro 6 vyučovacích hodin. Vhodné pro 1.,2.,3. třídu. Můžete měnit popisy, fonty, velikosti i barvy jednotlivých prvků.

Nelíbí se vám obrázek předmětu češtiny, jednouše jej nahraďte jiným. Potřebujete místo Ma napsat jen M nebo matematika, směle do toho. Udělala se v rozvrhu změna? Nevadí, jednoduše přehodíte okénka a znovu vytisknete.

Rozvrh vám vydrží minimálně několik let a každý rok jej můžete využít pro třídu nebo dítě opakovaně.

Rozvrh obsahuje i procesní schéma na lavici velikosti 29 cm x 5 cm. Dítě tedy vidí, co jej daný den čeká. Systémem odděláváním nebo přidáváním kartiček do schématu. Stejně tak můžete označit štítky všechny sešity, učebnice a desky dítěte a umožnit mu tak orientaci v aktovce a snadnou přípravu na vyučování ve škole i doma. Rozvrh můžete umístit i na nástěnku nebo dveře třídy.

Videonávod k dokončení.

Návod

Součástí materiálu je i videonávod k dokončení rozvrhu hodin. Dokončit lze vytisknutím materiálu a vlepením jednotlivých obdélníků do rozvrhu hodin nebo přímo upravit v aplikaci Power Point . Doporučuji následně po vytištění zalaminovat a využít i samolepící suchý zip k připevnění rozvrhu.

Doporučuji

Stačí vám varianta v pdf? Najdete ji zde https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/rozvrh-hodin-s-obrazky-stitky-na-sesity-procesni-schema-na-lavici

 

Další produkty od autora Eva Hufová

293008
Strukturované učení
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Omalovánky
Obrázky s vizuální podporou ve 3 různých variantách. Celkem 18 obrázků k vymalování. Vhodné pro děti s SVP. 3 úrovně
33.00 Kč
10590
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Dítě se učí zábavnou formou spojovat podstatné jméno s přídavným jménem u 10 základních tvarů a barev na celkem 5
50.00 Kč
10495
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Motivuje děti k čištění zubů. Ráno a večer po čištění zubů umístí děti do políček obrázek zoubku. Popis Motivuje děti k
30.00 Kč
1639
Nezařazené k předmětu
1., 2., Speciální pedagogika
Výzdoba třídy
Pro děti do lavic, domů i jako výzdoba třídy. Součástí procesní schéma na lavici, štítky na sešity i učebnice. Obsah
60.00 Kč
Rozvrh hodin s obrázky, štítky na sešity, procesní schéma na lavici - upravitelný Rozvrh hodin s obrázky, štítky na sešity, procesní schéma na lavici - upravitelný
Konečně upravitelný rozvrh hodin v power pointu pro děti do lavic, domů i jako výzdoba třídy. Součástí procesní schéma na lavici, štítky na sešity i učebnice. Obsah materiálu Plně upravitelnou šablonu rozvrhu v ppt vel. A4 na 6 vyučovacích hodin, 86 kartiček s předměty včetně družiny, svačiny a wc (lze využít i jako štítky), 2x procesní schéma na lavici, včetně popisků dnů v týdnu. Podmínky k použití a návod. Popis Tento rozvrh hodin je otestován dětmi i učitelkami a velmi se osvědčil i u dětí s autismem, dětí se SPU a mentálním handicapem. Můžete si jej snadno upravit pomocí videonávodu v aplikaci Power Point. Zvládnou to i začátečníci. Velikost rozvrhu je A4. Velikost jednotlivých obdélníků s předměty a obrázky je 3 x 2,5 cm. Je vytvořen jako šablona s možností úprav pro 6 vyučovacích hodin. Vhodné pro 1.,2.,3. třídu. Můžete měnit popisy, fonty, velikosti i barvy jednotlivých prvků. Nelíbí se vám obrázek předmětu češtiny, jednouše jej nahraďte jiným. Potřebujete místo Ma napsat jen M nebo matematika, směle do toho. Udělala se v rozvrhu změna? Nevadí, jednoduše přehodíte okénka a znovu vytisknete. Rozvrh vám vydrží minimálně několik let a každý rok jej můžete využít pro třídu nebo dítě opakovaně. Rozvrh obsahuje i procesní schéma na lavici velikosti 29 cm x 5 cm. Dítě tedy vidí, co jej daný den čeká. Systémem odděláváním nebo přidáváním kartiček do schématu. Stejně tak můžete označit štítky všechny sešity, učebnice a desky dítěte a umožnit mu tak orientaci v aktovce a snadnou přípravu na vyučování ve škole i doma. Rozvrh můžete umístit i na nástěnku nebo dveře třídy. Videonávod k dokončení. Návod Součástí materiálu je i videonávod k dokončení rozvrhu hodin. Dokončit lze vytisknutím materiálu a vlepením jednotlivých obdélníků do rozvrhu hodin nebo přímo upravit v aplikaci Power Point . Doporučuji následně po vytištění zalaminovat a využít i samolepící suchý zip k připevnění rozvrhu. Doporučuji Stačí vám varianta v pdf? Najdete ji zde https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/rozvrh-hodin-s-obrazky-stitky-na-sesity-procesni-schema-na-lavici  
UUCZ-3101
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>1.>2.>3.>Speciální pedagogika
150.00