Sada k samoobsluze (Přestávkový checklist a Karty autonomie)

Kategorie:
Počet stran:
13
Velikost: 1.25 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 11. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Výhodná sada materiálů Přestávkový checklist a Karty autonomie ve stejném designu. Víceúčelové karty podporující žákovskou autonomii a Checklist pomáhající dětem splnit si nejdříve své přestávkové povinnosti.

Checklist

V náhledu je font Comenia script, v souboru je však užit font Comfortaa. Materiál je určen pro děti jako pomůcka na přestávky. Nalepí se na lavice a děti si postupně zalepují úkoly, které mají hotové. PDF obsahuje dvě varianty checklistu a je třeba si jednu při tisku vybrat.

 

Karty autonomie

Karty autonomie jsou materiál k mnohostrannému využití. Lze využít jako harmonogram na tabuli, demonstrační karty, či jako doplněk k checklistům (lze zakoupit taktéž na mém profilu samostatně, či ve výhodné sadě).

 

Máte-li v hodině více úkolů, na kterých mohou děti pracovat samy, ale není ve Vašich silách každému z nich stále opakovat, co má dělat dál, jsou Karty autonomie skvělou pomůckou, jak zajistit, aby děti věděly, co je dalším krokem v jejich učení.

Další produkty od autora Anna Karolína Smutná

421329
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Checklist pomáhá dětem splnit si nejdříve své přestávkové povinnosti a potřeby, a teprve potom si jít hrát. Zábavná a
25.00 Kč
Sada k samoobsluze (Přestávkový checklist a Karty autonomie) Sada k samoobsluze (Přestávkový checklist a Karty autonomie)
Výhodná sada materiálů Přestávkový checklist a Karty autonomie ve stejném designu. Víceúčelové karty podporující žákovskou autonomii a Checklist pomáhající dětem splnit si nejdříve své přestávkové povinnosti. Checklist V náhledu je font Comenia script, v souboru je však užit font Comfortaa. Materiál je určen pro děti jako pomůcka na přestávky. Nalepí se na lavice a děti si postupně zalepují úkoly, které mají hotové. PDF obsahuje dvě varianty checklistu a je třeba si jednu při tisku vybrat.   Karty autonomie Karty autonomie jsou materiál k mnohostrannému využití. Lze využít jako harmonogram na tabuli, demonstrační karty, či jako doplněk k checklistům (lze zakoupit taktéž na mém profilu samostatně, či ve výhodné sadě).   Máte-li v hodině více úkolů, na kterých mohou děti pracovat samy, ale není ve Vašich silách každému z nich stále opakovat, co má dělat dál, jsou Karty autonomie skvělou pomůckou, jak zajistit, aby děti věděly, co je dalším krokem v jejich učení.
UUCZ-421525
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
35.00