School quiz

Kategorie:
Počet stran:
2
Velikost: 52.88 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

10 záludných otázek pro žáky v každém věku.

Listy vytiskněte pro každého žáka. dětem rozdejte a nechte je vyplnit anonymně. Vše poté sesbírejte a vyhodnoťte. Pokud se nějaké odpovědi opakují, poznamenejte si jejich četnost.

Aktivita pro rodiče: na třídních schůzkách rodičům přečtěte jednotlivé otázky a nechte je, aby na otázky odpověděli, avšak upozorněte je, že jste stejné otázky položili jejich dětem a nehledáte tak pravdivé odpovědi, nýbrž odpovědi, které asi napsaly děti. Společně s rodiči si potom přečtěte dětské odpovědi, zjistíte, jak moc se liší odpovědi mezi rodičem a dítětem.

Aktivita pro učitelský sbor: záludné otázky nenápadně dejte vyplnit dětem napříč ročníky. Poté vše vyhodnoťte a zapište si nejčastější odpovědi. Na společné učitelské akci stejné otázky položte svým kolegům (můžete hrát i na týmy proti sobě, kdo trefí více správných dětských odpovědí). Výhercem se stává tým, který bude mít nejvíce shodných odpovědí s žáky.

TIP:

Doporučuji zařadit aktivitu na první třídní schůzky, prolomíte tak ledy s rodiči a navodíte uvolněnou atmosféru.

Další produkty od autora Teach me better

377043
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje: 6 x sada běhaček do matematiky zaměřena na počítání do pěti 6 x sada běhaček do češtiny zaměřena na
35.00 Kč
415336
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Jednoduchá aktivita na sčítání a odčítání do 5 a do 10 s využitím mazací tabulky. Aktivitu je možné použít bez přípravy
30.00 Kč
341995
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
34 kartiček s písmeny abecedy a 91 obrázků k roztřídění. Kartičky s obrázky jsou oboustranné. Návod: Vše vytiskněte a
40.00 Kč
341946
Český jazyk - čtení
4., 5.
Pracovní listy
Sada pěti pracovních listů na podporu čtenářské gramotnosti. Materiál je koncipován jako pracovní sešit, jehož listy si
39.98 Kč
School quiz School quiz
10 záludných otázek pro žáky v každém věku. Listy vytiskněte pro každého žáka. dětem rozdejte a nechte je vyplnit anonymně. Vše poté sesbírejte a vyhodnoťte. Pokud se nějaké odpovědi opakují, poznamenejte si jejich četnost. Aktivita pro rodiče: na třídních schůzkách rodičům přečtěte jednotlivé otázky a nechte je, aby na otázky odpověděli, avšak upozorněte je, že jste stejné otázky položili jejich dětem a nehledáte tak pravdivé odpovědi, nýbrž odpovědi, které asi napsaly děti. Společně s rodiči si potom přečtěte dětské odpovědi, zjistíte, jak moc se liší odpovědi mezi rodičem a dítětem. Aktivita pro učitelský sbor: záludné otázky nenápadně dejte vyplnit dětem napříč ročníky. Poté vše vyhodnoťte a zapište si nejčastější odpovědi. Na společné učitelské akci stejné otázky položte svým kolegům (můžete hrát i na týmy proti sobě, kdo trefí více správných dětských odpovědí). Výhercem se stává tým, který bude mít nejvíce shodných odpovědí s žáky. TIP: Doporučuji zařadit aktivitu na první třídní schůzky, prolomíte tak ledy s rodiči a navodíte uvolněnou atmosféru.
UUCZ-356509
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00