SEMAFOR (slovní hra)

Počet stran:
24
Velikost: 635.62 KB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 1. 2023
Cena:
66 Kč vč. DPH
Sdílet:

SEMAFOR (SLOVNÍ HRA)

PDF barevný soubor obsahuje 24 stran k tisku:

Metodický popis + návod

Popis hry

12 variant „plácaček“ (barevné, černobílé, ke slepení, k vybarvení, s nápisem, bez…)

66 kartiček s výroky a otázkami (oblasti: školka, ovoce a zelenina, počasí a roční období, pohádky, zvířata, dopravní prostředky, ostatní)

Děti sedí společně v kruhu, učitelka čte otázky/výroky a děti hlasují zdvihnutím ruky s „plácačkami“ ANO (zelená „plácačka“) nebo NE (červená „plácačka“). Úkolem dětí je soustředit se na výrok/otázku a reagovat rychle. Poté je možné vybrat otázku /výrok a diskutovat, případně ji později i výtvarně zpracovat. Např. Umí kočka létat? (Děti hlasují, poté se diskutuje: A jak by to vypadalo, kdyby kočky uměly létat? Měly by křídla?....... Pojďme si to nakreslit.)

 

Další produkty od autora Bc.Lucie Nademlejnská

99565
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
HRA zaměřena na zrakovou orientaci a postřeh PDF barevný soubor obsahuje: 2 stránky barevných předlohových kartiček
28.00 Kč
65051
Nezařazené k předmětu
MŠ, 1.
Celoroční tematická hra
PŘEDČTENÁŘSKÁ GRAMOTNOST = KOLÍČKOVÁNÍ = LES Barevný PDF soubor obsahuje 10 stran celkem 40 kartiček kartička má rozměry
44.00 Kč
239946
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
OBLE ČENÍ 2 DEMONSTRA Č NÍ OBRÁZKY PDF barevný soubor obsahuje 15 stran k tisku: 28 obrázk ů formátu A5 Úvodní obrázek +
38.00 Kč
255587
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
JÁ MÁM...KDO MÁ? POVOLÁNÍ Karetní hra PDF barevný soubor obsahuje(10 stran k tisku): Pravidla hry seznam obrázků
28.00 Kč
SEMAFOR (slovní hra) SEMAFOR (slovní hra)
SEMAFOR (SLOVNÍ HRA) PDF barevný soubor obsahuje 24 stran k tisku: Metodický popis + návod Popis hry 12 variant „plácaček“ (barevné, černobílé, ke slepení, k vybarvení, s nápisem, bez…) 66 kartiček s výroky a otázkami (oblasti: školka, ovoce a zelenina, počasí a roční období, pohádky, zvířata, dopravní prostředky, ostatní) Děti sedí společně v kruhu, učitelka čte otázky/výroky a děti hlasují zdvihnutím ruky s „plácačkami“ ANO (zelená „plácačka“) nebo NE (červená „plácačka“). Úkolem dětí je soustředit se na výrok/otázku a reagovat rychle. Poté je možné vybrat otázku /výrok a diskutovat, případně ji později i výtvarně zpracovat. Např. Umí kočka létat? (Děti hlasují, poté se diskutuje: A jak by to vypadalo, kdyby kočky uměly létat? Měly by křídla?....... Pojďme si to nakreslit.)  
UUCZ-238543
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Postřehovky>MŠ>Školní družina>1.
66.00