Šipkový labyrint- DOMÁCÍ ZVÍŘATA, ZVÍŘATA ZE ZOO

Počet stran:
18
Velikost: 6.79 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 11. 2023
Cena:
27 Kč vč. DPH
Sdílet:

Šipkový labyrint k procvičování prostorové orientace a prostorových pojmů.

Šipkový labyrint obsahuje dvě tabulky s obrázky,  ke každé tabulce 3 listy s šipkami, a  3 listy- každý se třemi obrázky. Tabulky s obrázky NESTŘÍHÁME- ty necháme, a zalaminujeme. Proužky s šipkami a proužky s obrázky rozstříhat po vyznačené čáře. Po rozstříhání budeme lepit k sobě vždy proužek s šipkami, a z druhé strany přilepíme obrázek. Ale POZOR! Nechte si u toho otevřený soubor, nebo si dávejte ihned na hromádku, co k sobě patří- v souboru je to vždy seřazené tak, jak to k sobě pasuje.  Například si vezmu první proužek se skřítkem a šipkami, a z druhé strany nalepím první obrázek, což je mašle. Všechny proužky si zalaminuji.

 

Připravíme se tabulku s obrázky. Úkolem dítěte je vybrat si libovolný proužek, na kterém je obrázek (vedle šipek), a je obsažený i v tabulce. Najde si obrázek v tabulce, a posunuje si prstíkem po tabulce podle  šipek. Může u toho procvičovat i prostorové pojmy, a jmenovat, kam prstík posunuje (nahoru, dolu, doleva, doprava). Zda posunoval prstíkem správně si může zkontrolovat tak, že otočí proužek s šipkami na druhou stranu. A pokud je tam obrázek stejný, jako na který dojel prstíkem, postupoval správně.

Další produkty od autora Martina Schořovská

388497
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Soubor obsahuje: DEMOSTRAČNÍ OBRÁZKY PODZIM (20x) CO DO ŘADY NEPATŘÍ? (podzim) SROVNÁVÁNÍ OBRÁZKŮ DLE VELIKOSTI (podzim)
130.00 Kč
377682
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Diagnostika dítěte 4-5 let Nabízím tabulky+ pracovní listy ke zjišťování Obsah je uveden v náhledovém obrázku.
90.00 Kč
418662
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Nabízím kompletní přípravu do MŠ na téma VÁNOCE. Obsahuje dílčí cíle a záměry na základě kompetencí. Odpovídá RVP PV. Co
90.00 Kč
432863
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Postřehová hra s vánoční tématikou. Procvičování zrakového vnímání. 31 kartiček
28.00 Kč
Šipkový labyrint- DOMÁCÍ ZVÍŘATA, ZVÍŘATA ZE ZOO Šipkový labyrint- DOMÁCÍ ZVÍŘATA, ZVÍŘATA ZE ZOO
Šipkový labyrint k procvičování prostorové orientace a prostorových pojmů. Šipkový labyrint obsahuje dvě tabulky s obrázky,  ke každé tabulce 3 listy s šipkami, a  3 listy- každý se třemi obrázky. Tabulky s obrázky NESTŘÍHÁME- ty necháme, a zalaminujeme. Proužky s šipkami a proužky s obrázky rozstříhat po vyznačené čáře. Po rozstříhání budeme lepit k sobě vždy proužek s šipkami, a z druhé strany přilepíme obrázek. Ale POZOR! Nechte si u toho otevřený soubor, nebo si dávejte ihned na hromádku, co k sobě patří- v souboru je to vždy seřazené tak, jak to k sobě pasuje.  Například si vezmu první proužek se skřítkem a šipkami, a z druhé strany nalepím první obrázek, což je mašle. Všechny proužky si zalaminuji.   Připravíme se tabulku s obrázky. Úkolem dítěte je vybrat si libovolný proužek, na kterém je obrázek (vedle šipek), a je obsažený i v tabulce. Najde si obrázek v tabulce, a posunuje si prstíkem po tabulce podle  šipek. Může u toho procvičovat i prostorové pojmy, a jmenovat, kam prstík posunuje (nahoru, dolu, doleva, doprava). Zda posunoval prstíkem správně si může zkontrolovat tak, že otočí proužek s šipkami na druhou stranu. A pokud je tam obrázek stejný, jako na který dojel prstíkem, postupoval správně.
UUCZ-424228
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Projekty>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
27.00