Svatý Václav - běhací diktát

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 882.85 KB
Prodávající:
Nahráno: 21. 9. 2022
Upraveno: 26. 9. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH

8 důležitých jmen, 8 postav, 8 zajímavostí. Jakou rodinu měl svatý Václav? Kdy byl zavražděn? Čím byla uškrcena Ludmila? Kdo byl na nějaký čas vyhnán ze země a proč? To a mnoho dalšího si musí vaši žáci zapamatovat. Kromě čtení s porozuměním se žáci blíže seznámí s rodinou svatého Václava.

8 kartiček rozmístíme po třídě. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 8 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky.

Další produkty od autora Dvě učitelky

300926
Prvouka
2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Běhací diktát je zaměřen na státní svátky. Kdy je slavíme a proč? 11 stanovišť žákům rozšíří jejich znalosti. Běhací
35.00 Kč
217581
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Napadlo nás vytvořit hru, ve které se žáci budou rozhodovat, co udělají a tak mohou pozměnit děj. Navíc budou vyšetřovat
100.00 Kč
87201
Nezařazené k předmětu
3.
Didaktické hry
Při této detektivní hře si žáci ve strhujícím příběhu procvičí vyjmenovaná slova po b, abecedu, zaokrouhlování a
50.00 Kč
220500
Nezařazené k předmětu
2.
Didaktické hry
Daly jsme dohromady naše tři top produkty, které vaším žákům zpříjemní adventní čas ve škole. Dvě detektivní hry a
99.00 Kč
Svatý Václav - běhací diktát Svatý Václav - běhací diktát
8 důležitých jmen, 8 postav, 8 zajímavostí. Jakou rodinu měl svatý Václav? Kdy byl zavražděn? Čím byla uškrcena Ludmila? Kdo byl na nějaký čas vyhnán ze země a proč? To a mnoho dalšího si musí vaši žáci zapamatovat. Kromě čtení s porozuměním se žáci blíže seznámí s rodinou svatého Václava. 8 kartiček rozmístíme po třídě. Žáci se rozdělí do dvojic a rozdělí si funkce. Jeden bude běhač a druhý zapisovač. Běhač musí oběhnout všech 8 stanovišť. U každého lístečku si musí přečíst text, zapamatovat si, co se dozvěděl a doběhnout k zapisovači, pošeptat mu, co si přečetl a zapisovač zapisuje získané poznatky do tabulky, kterou obdrží. Běhač se může k lístečku opakovaně vracet. Žák musí textu porozumět a až poté získané poznatky zapsat do tabulky.
UUCZ-184035
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Svatý Václav
35.00